Ubytování Aranka Kopecká

Francouzská 1398, Žatec
Kapacita: 20 osob
Cena: 280 - 750 Kč
min. delka 1 denLevné ubytování v ubytovně Aranka nebo v penzionu Aranka

Umístění a dostupnost objektu

Velmi klidná čtvrť v podměstí centra města Žatec (asi 5 min. chůze a jste na náměstí). Můžete využít příjemné posezení v překrásné zahradě plné palem, banánovníků a jiných okrasných rostlin. Tento krásný areál je rozdělen na dvě části. V nové části areálu jsou velmi vkusně zařízené apartmány se vstupem na terasu, kde máte též příjemné posezení. Penzion je blízko centra, pár metrů od penzionu je skvělá pekárna, hned za ní večerka, na proti velmi dobrá pizza a restaurace jsou též hned za rohem asi 3 minuty chůze.

Vybavení objektu

Máte možnost grilování, zahrát si stolní tenis, ruské kuželky, děti mohou využít houpačky, trampolínu a bazén.

Pokoje

V nové části areálu jsou apartmány dražší než v části starší ale všichni mohou využívat zahradu a její zákoutí s různým posením. Ubytování je možné ve standardních pokojích nebo apartmánech. Ubytovna Aranka - Firmy jistě uvítají dlouhodobý pronájem rodinného domu v centru. Levné ubytování až pro 20 lidí. V podkroví je velmi prostorný apartmán až pro 5 osob, kuchyň, koupelna a WC, ve druhém patře jsou dva 2 lůžkové a jeden 1 lůžkový pokoj, kuchyň, koupelna a WC, v prvním patře je jeden 4 lůžkový a 3 lůžkový pokoj, kuchyň, koupelna a WC, v přízemí je 2 lůžkový pokoj, kuchyň, koupelna, WC a vstup na dvůr.

Parkování

Možnost parkování ve dvoře.

Stravování

vlastní vaření


Kontakt Ubytování Aranka Kopecká Ubytování Aranka Kopecká levné ubytování Žatec kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti