Penzion U Krotkých

na Penziony.cz
od roku 2018
Míru 189, Vyšší Brod
Kapacita: 12 osob
Cena: 400 - 500 Kč
min. delka 1 denJsme rodinný penzion, který vedou bráchové Jan s Jiřím. Penzion se nachází v blízkosti (5 minut pěšky) cisterciáckého kláštera. Od penzionu to není daleko (10 minut pěšky) k nejdelší řece na území České republiky – Vltavě. Lokalita penzionu je tedy ideálním výchozím bodem pro navštívení těchto dominant Vyššího Brodu.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází v uzavřeném dvoře, v sousedství s dalšími dvěma rodinnými domy, ve kterých bydlí majitelé. Na dvoře, zahradě je možné parkování. V letních měsících lze na dvoře grilovat, posedět pod slunečníkem, případně nechat blbnout své ratolesti s míčem na noze. Ve dvoře je k dispozici altán pro úschovu jízdních kol. Majitelé vlastní mírumilovného a hravého psa.

Vybavení objektu

TV, kávovar, lednička, myčka, pračka, mikrovlnná trouba, sporák, WIFI.

Pokoje

Samotný penzion má 2 bytové jednotky (2 apartmány). Apartmán v přízemí se skládá ze samostatné koupelny (včetně pračky), plně vybavené a samostatné kuchyně (včetně kávovaru, myčky, ledničky, trouby a mikrovlnné trouby) a pokoje s televizí a stolním fotbálkem. V rámci apartmánu jsou 3 pevná lůžka a 3 přistýlky. Apartmán v prvním patře se skládá ze samostatné koupelny (bez pračky). Součástí kuchyně v prvním patře je i společenský prostor s televizí. Kuchyň je plně vybavená (kávovar, lednička, trouba a mikrovlnná trouba). Ložnice obsahuje 3 pevná lůžka a 3 přistýlky.

Služby

Samozřejmostí pro oba apartmány je fungující wifi připojení a jednorázové poskytnutí ložního prádlo včetně ručníků.

Parkování

Ve dvoře a v ceně.

Stravování

Neposkytujeme.

Letní aktivity

Sjíždění Vltavy Lipno nad Vltavou - bikepark, cyklotrasa, stezka v korunách stromů, vodní sporty Zámek Český Krumlov Cisterciácký klášter ve Vyšším Brodě Pěší tůry na na Šumavě

Zimní aktivity

Skiareál Kramolín Skiareál Sternstein

Celoroční aktivity

Z velkého množství míst, které můžete v jakémkoliv ročním období navštívit vybíráme především vodopády sv. Wolfganga, ke kterým vede Opatská stezka. Za návštěvu rozhodně stojí i nedaleká Čertova stěna.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Jižní Čechy jsou krajem pohádkovým, a to potvrzuje i okolí Vyššího Brodu. V Rožmberku nad Vltavou doporučujeme navštívit muzeum hrdelního soudnictví, šťastlivci se potkají s bílou paní. V Českém Krumlově (mimo mnoho dalšího) doporučujeme v letních měsících navštívit otáčivé hlediště, jež je unikátním venkovním divadlem. Neměli byste minout ani nejvýše položenou zříceninu v České republice – Vítkův hrádek.

Celoroční ceny

Pevná cena za apartmán pro 1-2 osoby je 1000 Kč/noc.
Další osoba navíc si připlácí 350 Kč/noc.
Pes 200 Kč/den.

Slevy

Dítě do 3 let zdarma.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Parkování v ceně.
Místní poplatek je v ceně pobytu.
V obou apartmánech je možnost přespání pro 6 osob.


Kontakt Penzion U Krotkých Penzion U Krotkých levné ubytování Vyšší Brod kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti