Apartmán Vyšší Brod

na Penziony.cz
od roku 2009
Poschodová 255, Vyšší Brod
Kapacita: 8 osob
Cena: 500 - 1800 Kč
min. delka 1 denUbytování v plně vybaveným rodinný Apartmánu 4+1 pro 8+1 osob v centru města Vyššího Brodu, nabízíme veškerý konfort ubytování v soukromí. Město Vyšší Brod vám nabídne veškeré možnosti pro trávení vaší dovolené. Historie a příroda zde vytvořili nerozlučné pouto, které vás dojme na každém kroku.

Umístění a dostupnost objektu

Apartmán se nachazí v centru města Vyššího Brodu. Asi 100m od autobusové zastávky a 300m od náměstí 1000m od vlakové zastávky.

Vybavení objektu

Plně vybavený apartmán 4+1: koupelna, společenská místnost, kuchyn, televize, připojení k internetu, dvě terasy s výhledem na Vyšší Brod a oklolí.

Pokoje

Pokoje: 4 dvoulůžkové, kuchyn, koupelna, dvakrát terasa. Zahrada s posezením možnost veškerých rodinných aktivit her,grilování.

Služby

Připojení na internet.

Parkování

Parkování v zahradě u oběktu.

Stravování

Stravování vlastní v Apartmánu s vybavenou kuchynkou: Ve Vyšším Brodě možnost stravování v jídelně Lesanka, hospůdka u doporučujeme Hastrmana nespočet restaurací.

Letní aktivity

APARTMÁ se nachází v rekreační oblasti Lipenska spjaté s mnoha sportovními aktivitami odpočinkem a relaxace. Jarní Letní Podzimní rekreace: cyklistika, turistiku, nordick walking, vyjíždky na koních, plavání, bobová dráha, lanoví park. Vyšší Brod cyklo-turistika splouvání řeky Vltavy kanoí raftem, jízda na koni, plno kulturních akcí.

Zimní aktivity

Zima Lyžařský ski arál Lipnoservis Kramolín: poskytuje mnoho možností sportovního i relaxačního vyžití: lyžování, běžkování,bruslení po zamrzlém jezeře. Ski areály v okolí: Sterstein Bad Leonfelden Rakousko 15km., Hochficht Rakousko 40Km., Gosau Alpy Rakousko 70Km.

Celoroční aktivity

V kulturním a historickém městě Vyšším Brodě můžete navštívit Poštovní muzeum, Cisterciacký klašter, vodopady sv. Wolfganga, křížovou cestu a poutní místo Marie Rast, zatím neobnovené pamatní vyhlídkové místo F. Nietsche, Opatska stezka I. II., Švédské šance Radvanov. Sportovní aktivity jsou spjaté s řekou Vltavou: sjíždění kanoji a raftem, vyjíždky na koních. V okolí můžem navštívit hrad Rožmberk, Český Krumlov (historická památka UNESCO). V kulturně historickém městě Vyšším Brodě můžete navštívit: Poštovní muzeum, Cisterciácký klášter, kino, restaurace s českou i čínskou kuchyní, jídelnu nebo hospůdku u Hastrmana a mnoho dalších, Herny a bary, disco Monako a na podzim třeba sjezd historických vozidel nebo kuriozní plavidla. Turisté cyklisté se mohou vydat na Kraví horu, Vyklestilku, křížovou cestu a poutní místo Marie Rast, vodopády sv. Wolfganga, Opatskou stezku I. II., Švédské šance Radvanov, sjíždění Vltavy kanoí raftem, velkou sít cyklo stezek a turistických tras přírodních památek rezervací rašeliništ, kterých je v našem okolí několik. Na Lipně zase dominují aktivity spjaté s přehradou Jaro Léto Podzim odpočinek rekreace sportovní aktivity: vyjíždky parníkem po Lipně, jachting, rybolov, plavání, krytý bazén, wellnes Lipno Frymburk, bobová dráha, v letní sezoně můžete navštívit pláž a nově vybudované dětské hřiště a řadu cyklostezek, tato rekreační oblast nabízí mnoho barů, restaurací, diskotek (exil Lipno). V Přední Výtoni zase sportareal a pláž, na sv. Tomáši zříceninu Vítkův hrádek zavítate li dál pak na začatku CHKO Šumava určitě navštivte Švarcenberský kanál na sv. Osvaldu a Korandě. Ve Frymburku vám můžeme doporučit Wellness a spa hotel Frymburk kde naleznete krytý bazén, saunový svět, solárium a mnoho dalších nebo nově vybudované přístaviště.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Pro více informací o dění na Lipensku a Vyššebrodsku: www.lipnoi-online.cz www.mestovyssibrod.cz

Celoroční ceny

Apartmá/den od 300,-Kč osoba/noc.

Letní sezóna

Vícedenní-týdenní pobyty. od 300,-Kč
Pro 1-4 osoby 1200,-Kč noc.
Pro 5 osob 1400,-Kč noc.
Pro 6-8 osob 1600,-Kč noc.

Zimní sezóna

Vícedenní-týdenní pobyty. od 300,-Kč
Pro 1-4 osoby 1200,-Kč noc.
Pro 5 osob 1400,-Kč noc.
Pro 6-8 osob 1600,-Kč noc.

Mimo sezónu

Vícedenní-týdenní pobyty. od 300,-Kč
Pro 1-4 osoby 1200,-Kč noc.
Pro 5 osob 1400,-Kč noc.
Pro 6-8 osob 1600,-Kč noc.

Slevy

Více denní pobyty.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Apartmán je nekuřácký.
V cenách jsou zahrnuty lůžkoviny,elektrická energie, voda, topeni.
V cenách nejsou zahrnuty energie spotřebičů, které nejsou nedílnou součástí apartmánu!
Rekreační poplatek dospělá osoba den 20,-Kč není zahrnuta v ceně za Apartmán.


Kontakt Apartmán Vyšší Brod Apartmán Vyšší Brod levné ubytování Vyšší Brod kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti