Penzion U Candrů

Náměstí 36, Vyšší Brod
Kapacita: 13 osob
Cena: 440 - 580 Kč
min. delka 1 denPenzion je v uzamykatelném a klidném dvoře s parkováním. Je obklopen s láskou a péčí udržovanou zelení a květinami. Součástí areálu je krytý altánek s vybavením na letní grilování. V samostatné budově je finská sauna.

Umístění a dostupnost objektu

Restaurace s penzionem se nachází na Vyšebrodském náměstí.

Vybavení objektu

Pokoje: 3 dvoulůžkové, jeden třílůžkový, jeden větší dvoulůžkový, s možností dvou přistýlek.

Pokoje

Všechny pokoje jsou: nekuřácké, s internetem, televizí se satelitním přijímačem, sprchou, WC a fénem.

Služby

Půjčujeme dětské postýlky, lehátka a slunečníky. Půjčujeme i hole na nordic walkig s tipy na výlety v okolí Vyššího Brodu. Sportovní vybavení lze uschovat v uzamykatelném prostoru.

Parkování

Parkování v uzavřeném dvoře u penzionu.

Stravování

Celodenní stravování v restauraci. Vaříme z čerstvých surovin a nepoužíváme polotovary. Domácí kuchyně u nás není jen reklamní slogan. Jídelníček tvoří reprezentativní nabídku oblíbených českých i mezinárodních jídel. Nabízíme tradiční českou kuchyni - nejpopulárnější jsou naše domácí jídla: bramborové knedlíky plněné uzeným masem, kynuté borůvkové knedlíky s tvarohem, a vlastnoručně připravované deserty: domácí jablkový závin,povidlové taštičky, šišky s mákem. V nabídce najdete také steaky, domácí šťavnaté hamburgery a jiné. Bohatě zastoupena jsou u nás i lehčí jídla - vybrat si můžete z celé řady salátů, ryb. Sezónně vaříme speciality z jehněčího masa a zvěřiny. Již tradičně připravujeme 11.11. Svatomartinskou husu s ochutnávkou mladých vín. Točíme specialitu českobudějovického Budvaru - nepasterizovaný 12° kroužkovaný ležák. Máme vynikající nabídku moravských vín od vybraných dodavatelů. Vaříme výbornou kávu -Varesina Caffé – z italské rodinné pražírny, vyrábějící kvalitní kávu v podhůří Alp od roku 1919. Kapacita restaurace restaurace - 34 míst, salonek s klenutým stropem – 25 míst, nekuřácký salonek – 16 míst. V létě je k dispozici 30 míst na terase s výhledem do parku.

Letní aktivity

Splouvání Vltavy, turistika, cykloturistika, přírodní a historické památky, rybolov, myslivost, houbaření

Zimní aktivity

Lyžování, bruslení, běžkaření

Letní sezóna

510,-

Zimní sezóna

470,-

Slevy

Při pobytu delším než 7 dnů poskytujeme slevu na ubytování 5%
Ubytovaným hostům účtujeme 10% slevu na stravování v restauraci.


Kontakt Penzion U Candrů Penzion U Candrů levné ubytování Vyšší Brod kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti