Cedrový penzion

na Penziony.cz
od roku 2014
Dobříkov 199, Vysoké Mýto
Kapacita: 20 osob
Cena: 500 - 700 Kč
min. delka 1 denCedrový penzion z kanadského červeného cedru je v provozu od května 2013. Nabízí čtyři stylově zařízené apartmány s maximální kapacitou 20 osob. Nachází se v malé obci Dobříkov v sousedství kulturních památek - Podkarpatského kostelíka a Dobříkovské tvrze. Je vzdálen 7 km od Vysokého Mýta a Chocně.

Umístění a dostupnost objektu

Cedrový penzion je umístěn v malé klidné obci Dobříkov nedaleko Vysokého Mýta a Chocně (7km). Krajská města Pardubice (28 km) a Hradec Králové (30 km) jsou vzdálena do 30 minut jízdy autem.

Vybavení objektu

Svým vybavením je ideální pro sportovně zaměřenou klientelu, rodiny s dětmi, firemní akce. Přímo u penzionu se nachází: -golfové hřiště (Golf Klub Osyčina) -golfový simulátor aboutGolf -tenisové kurty, volejbalový kurt, fotbalové hřiště -cyklistické a turistické trasy -dětské hřiště Uvnitř najdete společenskou místnost s barem (kapacita 40 osob) a školící místnost - salónek (15 osob)

Pokoje

Pokoje jsou stylově zařízeny. Vybavení pokojů obsahuje televizi, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, vybavená kuchyň (dvouplotýnkový vařič, lednice, mikrovlná trouba, varná konvice, toustovač, nádobí), toaletní potřeby, ručníky a lůžkoviny.

Služby

Ubytování je se snídaní. Jsme certifikované místo "Cyklisté vítáni", lze u nás uschovat kola v uzamčené místnosti a provést drobné opravy.

Parkování

Parkování zdarma přímo před penzionem.

Stravování

Snídaně v ceně ubytování.

Letní aktivity

golfové hřiště (Golf Klub Osyčina), tenisové kurty, volejbalové kurty, cyklistika, turistika

Zimní aktivity

golfový simulátor, turistika, a další...

Celoroční aktivity

Přímo u penzionu se nachází: -golfové hřiště (Golf Klub Osyčina) -golfový simulátor aboutGolf -tenisové kurty, volejbalový kurt, fotbalové hřiště -dětské hřiště -cyklistické a turistické trasy

Celoroční ceny

Ceny se liší dle vybraného apartmánu. Základní cena při obsazenosti do 2 osob je cena 500-700 Kč/noc se snídaní. Při větším počtu osob je cena nižší.

Slevy

Děti do 3 let zdarma. Děti 3-6 let: 300 Kč/noc se snídaní. Hosté mají 50% slevu na vstupné na golfové hřiště Golf Klubu Osyčina a výhodné vstupné na golfový simulátor a ostatní sportoviště.


Kontakt Cedrový penzion Cedrový penzion levné ubytování Vysoké Mýto kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti