Levandulová chalupa

na Penziony.cz
od roku 2018
Vrbice 78, Vrbice na Moravě
Kapacita: 16 osob
Cena: 700 - 800 Kč
min. delka 2 dnyRádi bychom Vám představili místo jménem Levandulová chalupa, kde bude Vaše dovolená příjemným zážitkem. Chalupa je 130 let stará a v roce 2017 byla kompletně stylově rekonstruována. Nachází se v centru malé vinařské vesničky Vrbice, která se v roce 2014 stala nejkrásnější obcí jižní Moravy. Vrbice je místo s tradicí, po generace tvořené vinohrady, vínem a sklípky. Ocitnete - li se na Vrbici, musíte zažít vrbecký pískovcový sklípek a ochutnat vína od vinařů z Vrbice a okolí. S obojím vám můžeme pomoci. Přijměte pozvání k nám do Starého sklepa na degustaci. Víno na chalupě a k vám domů Hosty na Levandulové chalupě ubytováváme po celý rok. O víkendech pouze od pátku do neděle, jinak i po jednotlivých dnech. Týdenní pobyty jsou možné od pátku do pátku. Na chalupě, ve společenské místnosti je pro hosty připravena vinotéka s výběrem 40 lahví vín různých odrůd. V případě zájmu další vína do vinotéky doplníme ve větším množství a ve více odrůdách. Vína Vám samozřejmě rádi nachystáme i pro odvoz domů.

Umístění a dostupnost objektu

Chalupa se nachází v centru obce. V docházkové vzdálenosti jsou unikátní pískovcové sklepy. Do 200 metrů je samoobsluha a zastávka autobusu.

Vybavení objektu

Součástí chalupy je obytná kompletně vybavená kuchyň s posezením. V kuchyni je lednice s mrazákem, vinotéka naplněná víny z Vrbice, myčka nádobí včetně tablet na mytí, varná konvice, mikrovlnka, varná deska a trouba, topinkovač, základní nádobí, utěrky, základní koření, zdarma káva a čaj. V kuchyni je pro hosty připravený základní výběr vín, pivo a pochutiny, jak pro večerní konzumaci, tak pro odvoz domů. Uzavřený dvorek využijete pro odpočinek, relaxaci a zaparkování kol. Menší sklípek s vchodem ze dvora je vhodný pro uložení vlastních potravin a nápojů. Doporučujeme přezůvky pro vaše pohodlí. Wifi je zdarma v celém objektu. Parkování pro auta je přímo před chalupou zdarma. Kouření je povoleno pouze na dvoře. Prosíme, nekuřte ani před chalupou. Domácí mazlíčci povoleni nejsou. Na Vrbici provozujeme ještě Penzion U TŘÍ RŮŽÍ s kapacitou 23 lůžek a tento lze také využít v případě větších uzavřených akcí - www. u3ruzi. cz

Pokoje

Celková kapacita chalupy je 8 lůžek a 8 přistýlek. K dispozici jsou 4 stylově zařízené ložnice s manželskou postelí. Na každém pokoji jsou možné dvě přistýlky. Všechna lůžka a přistýlky jsou z masivu, matrace jsou zcela nové a kvalitní. Ložnice číslo 1 a 2 jsou čtvercového půdorysu, jednoduše řešené ve vesnickém stylu. Ložnice číslo 3 je atypicky řešena a nazýváme ji kajutou. Ložnice číslo 4 je vlastně samostatný apartmán s vlastním vchodem ze dvora a s kuchyňským koutem.

Služby

* Degustace vín v našem Starém sklepě Věnovat se Vám bude přímo majitel, který je zároveň degustátorem a sommeliérem. Degustace probíhá v našem 260 let starém, ručně kopaném, pískovcovém sklepě ve sklepní lokalitě Stráž. * Degustace obsahuje: Společný odchod do sklepa v 18: 30 hodin. Délka degustace — 2 hodiny. Ochutnávka 15 druhů vín od vinařů z Vrbice. Možnost volby druhů ochutnávaných vín. Vína najdete na www. ano - vino. cz. Občerstvení ve sklepě - sádlo, škvarkovka, klobásky, chléb. Degustace je možná od 8 osob. Cena za osobu je 580 Kč. * K degustaci můžeme dále zajistit: Večeře na Vašem ubytování - zpravidla hovězí guláš (v 18: 00 hodin). Po návratu ze sklepa na ubytování studené obložené mísy. Večeře a mísy zajišťujeme pouze pro celou skupinu. Cena za osobu je 280 Kč. ************************************************************ Víno na chalupě a k vám domů Na chalupě ve společenské místnosti je pro hosty připravena vinotéka s výběrem 40 lahví vín různých odrůd. V případě zájmu další vína do vinotéky doplníme ve větším množství a ve více odrůdách. Vína Vám samozřejmě rádi nachystáme i pro odvoz domů. V nabídce máme více než 130 druhů vín. Vína z Vrbice z vinařství Horák, Sedláček, Bařina, Kadlec, Buchtovín, MITOMA. Z Čejkovic od Veverky a od Bízy a z Krumvíře od Valihracha. Jsme provozovatelem e - shopu s víny, a tak si vína můžete nechat dovézt i po návratu domů. www. ano - vino. cz

Parkování

Parkování pro auta je přímo před chalupou zdarma.

Stravování

V ceně ubytování je snídaně. Snídani Vám přinesem ráno na chalupu. U našich hostů je toto oblíbeno - nejsou omezeni časově a ustálil se název - snídaně do postele :-) Na chalupě je SAMOOBSLUHA - dostatečné množství druhů vín, plzeňské pivo, nealko nápoje, zavařené růžné masové konzervy z Hodonína, brambůrky, oříčky, tyčinky. Vše doplníme dle vašich přání. Obědy: Většinou si hosté zařídí obědy na výletech. Dohodou a zejména pro větší skupiny můžeme zajistit. Večeře: Večeře pro naše hosty zajišťujeme na našem Penzionu U TŘÍ RŮŽÍ. Mohou být servírované, bufetové nebo ve formě obložených míst a dalších pochutin z moravské kuchyně. Zajišťujeme i tzv. druhé večeře. Po dohodě Vám vše můžeme dopravit i na Levandulovou chalupu. Pro uzavřené společnosti a firemní akce zajistíme vše dohodou.

Celoroční ceny

* Ubytování o víkendu - ubytováváme pouze od pátku do neděle, 1 600 Kč / 1 osoba / 2 noci
* Ubytování jednotlivé dny - od neděle do pátku, 700 Kč / 1 osoba / 1 noc

* Silvestr s polopenzí - Pouze pro uzavřenou skupinu od 8 osob a více

Ohňostroj ve 3 zemích zároveň
(29.12. - 1.1.) 3 800 Kč / 1 osoba / 3 noci / polopenze / silvestrovský studený a teplý bufet / láhev sektu pro 2 osoby

Letní sezóna

* Ubytování o víkendu - ubytováváme pouze od pátku do neděle, 1 600 Kč / 1 osoba / 2 noci
* Ubytování jednotlivé dny - od neděle do pátku, 700 Kč / 1 osoba / 1 noc
* Vinařské akce - 2 600 Kč / 1 osoba / 2 až 3 noci - Příjezd je možný již ve čtvrtek. Cena je stejná jako za víkend a jsou volné dálnice.

Zimní sezóna

* Ubytování o víkendu - ubytováváme pouze od pátku do neděle, 1 600 Kč / 1 osoba / 2 noci
* Ubytování jednotlivé dny - od neděle do pátku, 700 Kč / 1 osoba / 1 noc
* Vinařské akce - 2 600 Kč / 1 osoba / 2 až 3 noci - Příjezd je možný již ve čtvrtek. Cena je stejná jako za víkend a jsou volné dálnice.

Mimo sezónu

* Ubytování o víkendu - ubytováváme pouze od pátku do neděle, 1 600 Kč / 1 osoba / 2 noci
* Ubytování jednotlivé dny - od neděle do pátku, 700 Kč / 1 osoba / 1 noc
* Vinařské akce - 2 600 Kč / 1 osoba / 2 až 3 noci - Příjezd je možný již ve čtvrtek. Cena je stejná jako za víkend a jsou volné dálnice.

Ceny stravování

V ceně ubytování je snídaně. Snídani Vám přinesem ráno na chalupu. U našich hostů je toto oblíbeno - nejsou omezeni časově a ustálil se název - snídaně do postele :-)
Na chalupě je SAMOOBSLUHA - dostatečné množství druhů vín, plzeňské pivo, nealko nápoje, zavařené růžné masové konzervy z Hodonína, brambůrky, oříčky, tyčinky. Vše doplníme dle vašich přání.

Obědy:
Většinou si hosté zařídí obědy na výletech. Dohodou a zejména pro větší skupiny můžeme zajistit.

Večeře:
Večeře pro naše hosty zajišťujeme na našem Penzionu U TŘÍ RŮŽÍ. Mohou být servírované, bufetové nebo ve formě obložených míst a dalších pochutin z moravské kuchyně. Zajišťujeme i tzv. druhé večeře. Po dohodě Vám vše můžeme dopravit i na Levandulovou chalupu.

Pro uzavřené společnosti a firemní akce zajistíme vše dohodou.

Slevy

Stálým hostům poskytujeme individuální skupinové slevy

Doplňující informace o ubytování a cenách

Cena za přistýlku je vždy stejná jako za lůžko.
Týdenní pobyty jsou možné od pátku do pátku a cenu Vám rádi na vyžádání zašleme.
Zvířata nejsou povolena. Ceny jsou uvedeny za osobu.
Ceny se mohou v průběhu roku měnit. Ceny obsahují příslušné DPH.


Kontakt Levandulová chalupa Levandulová chalupa levné ubytování Vrbice na Moravě kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti