Ubytování na sklepě U Dalibora

Belegradská 144, Velké Bílovice
Kapacita: 5 + přistýlka osob
Cena: 250 - 300 KčNabízíme ubytování ve vinném sklepě ve sklepní trati Belegrady v největší vinařské obci Velké Bílovice. Město náleží k mikroregionu Lednicko - valtický areál, který ve svém okolí skýtá mnoho krásných historických památek. Možnost domluvit si také řízenou degustaci.

Umístění a dostupnost objektu

Vinný sklep je vzdálen asi 15 - 20 minut z centra města pěší chůzí do sklepní tratě Belegrady.

Vybavení objektu

Kuchyňka je vybavena lednicí, mikrovlnnou troubou, indukčním vařičem, ledničkou, rychlovarnou konvicí a topinkovačem. Dále je v apartmánu televize a rádio. Venku je terasa s posezením (lze zdarma přivézt gril), možnost umístění kol do spodní sklepní místnosti. Případně posezení ve sklepě.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj je vybaven dvěma oddělenými postelemi, nočními stolky a menší šatní skříní se zrcadlem. Třílůžkový pokoj, který je zároveň společenskou místností, je vybaven jedním manželským lůžkem a další postelí (s možností přistýlky). Dále je tam velký jídelní stůl se 6 židlemi a menší stolek se dvěma koženými klubovými křesly a televize.

Služby

Řízené degustace, oslavy, firemní večírky...

Parkování

Před sklepem je parkovací místo.

Stravování

Kuchyňka je vybavena na vlastní vaření, v blízkosti je také pizzerie a podnik Občerstvení na sklepě. V centru města (cca 20 minut chůze z kopce) je několik restaurací.

Letní aktivity

Výlety, gurmánská turistika, cyklistika, agroturistika...

Zimní aktivity

Posezení ve sklepě

Celoroční aktivity

Výlety, gurmánská turistika, posezení ve sklepě, degustace, agroturistika...

Letní sezóna

250Kč na osobu / noc při 3 nocích a více
300Kč na osobu / noc při 1-2 nocích

Zimní sezóna

300Kč na osobu / noc (v topné sezoně)


Kontakt Ubytování na sklepě U Dalibora Ubytování na sklepě U Dalibora levné ubytování Velké Bílovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti