Sklep Macinkovi

na Penziony.cz
od roku 2019
Müllerova 119, Velké Bílovice
Kapacita: 18 osob
Cena: 350 - 450 Kč
min. delka 1 denPenzion s tradičním vinným sklípkem. Moc dobře víme, jak je pro vás důležité si čas od času odpočinout. Přijeďte k nám se svými přáteli nebo kolegy z práce a užijte si tu pravou moravskou dovolenou v srdci největší vinařské oblasti v České republice.

Umístění a dostupnost objektu

Přijeďte k nám se svými přáteli nebo kolegy z práce a užijte si tu pravou moravskou dovolenou v srdci největší vinařské oblasti v České republice.

Vybavení objektu

Přilehlá kuchyňka, sociální zázemí, klidné a útulné pokoje. Potěšíme vás uzamykatelnou kolárnou, do které se vejde opravdu velké množství vašich kol.

Pokoje

4 ložnice, 2 apartmány. Sociální zařízení: 2 koupelny se záchodem. Vytápění: Vytápění kamny.

Služby

Uspořádejte oslavu pod naší krytou terasou a šplhněte si pořádnou grilovačkou s naším plynovým grilem značky Weber. Uspořádejte u nás soukromou párty až pro 30 lidí.

Parkování

V klidu zaparkujete před naším sklípkem.

Stravování

Zajistíme snídani i večeři. Můžete si však zajít i na oběd do nedaleké pizzerie Italia.

Letní aktivity

Jste milovníky cykloturistiky a zároveň se rádi něco dozvíte o historii vinařství? Pak jsou pro Vás tou správnou volbou menší i větší cyklistické okruhy v okolí Velkých Bílovic. Nejznámější z nich, Naučně - poznávací stezka mezi vinicemi Velkých Bílovic, měří 15 km a najdete na ní 10 infotabulí vztahujících se k vínu, jeho výrobě atd. Možnosti koupání: vodní nádrž Nové Mlýny, rybník Velký Bílovec, rybník Šutrák, koupaliště Němčičky, Mlýnský rybník, bazén Břeclav, koupaliště Břeclav, koupaliště Horní Bojanovice, rybník Lužice, koupaliště Dubňany, bazén Hodonín, bazén Hustopeče, koupaliště Hustopeče, koupaliště Hodonín, lom Mariánský mlýn.

Zimní aktivity

Blízká lyžařská střediska: Němčičky.

Celoroční aktivity

Vypravte se po nejznámější vinařské stezce v ČR. Stezka začíná u vřetenového lisu, pak zamíříte na Staré Belegrady, Machovu studnu, míjíte Púrynský kříž, Ťuhýkov, až přes Novosádskou studnu, Šmatláky a Habánské sklepy. Lednicko - valtický areál je komplexem dvou majestátných zámků Lednice a Valtice, drobných staveb (salet) a rozlehlých zahrad, které svou krásou berou člověku dech. Tato nejrozsáhlejší komponovaná krajina v Evropě se pyšní rozlohou 283,09 km² a do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO byla zapsána v roce 1996. Pálava je známá nejen vinařskými oblastmi, ale také svojí historií a pěší turistikou po zdejších přírodovědných stezkách. Spolu s Novomlýnskými nádržemi je významnou oblastí slanomilné vegetace, zimovištní lokalitou pro severské husy a mořské orly, ale také domovinou ryb jako jsou sumci, kapři a štiky.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Autobus: Velké Bílovice, kovárna (1,5 km) Vlak: Podivín (5,4 km) Restaurace: Pizzerie Italia (220 m) Koupání: Velký Bílovec - rybník Lyžařský vlek: Němčičky Obchod: Jednota, Čejkovská 991 (1,4 km) Pošta: Česká pošta (U Školky 366, Velké Bílovice) (1,5 km) Nákupní centrum: Jednota, Svárov 67 (2,1 km) Bankomat: Komerční banka (1,7 km) Les: Lesopark Velké Bílovice (2,3 km)

Letní sezóna

350 Kč / osoba / noc

Zimní sezóna

450 Kč / osoba / noc

Mimo sezónu

350 Kč / osoba / noc

Ceny stravování

Individuálně dle představ. Zajistíme snídani i večeři. Můžete si však zajít i na oběd do nedaleké pizzerie Italia.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Cena za celý sklep dle dohody.


Kontakt Sklep Macinkovi Sklep Macinkovi levné ubytování Velké Bílovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti