Pension Greenstar

Jateční 441/37, Klíše, Ústí nad Labem
Kapacita: 35 osob
Cena: 699 - 1399 Kč
min. delka 1 denGreentar Pension je moderní ubytovací zařízení na skutečně vysoké úrovni ,které by se mohlo zařadit do kategorie hotelů,pokud by mělo celodenní stravovací zařízení.

Umístění a dostupnost objektu

Nový a moderně zařízený penzion se nachází v Jateční ulici (Klíše - naproti gymnáziu), 5 min. chůze od centra Ústí nad Labem (mapa). Penzion je po celý rok snadno dostupný autem i veřejnou hromadnou dopravou. Po silnici přijedete po dálnici D8 sjezd č. 72.

Vybavení objektu

10 dvojlůžkových pokojů 3 čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky

Pokoje

Každý pokoj má vlastní koupelnu s umyvadlem, sprchovým koutem a WC, dále kuchyňský kout (vybavený minibar, rychlovarná konvice, vybavení pro přípravu teplých nápojů - šálky, skleničky, lžičky, káva, čaj, cukr, smetana). Hygienické vybavení V každé koupelně je sušič vlasů, zvětšovací zrcátko a speciální hygienický set (dentální souprava, hřeben, odličovací potřeby pro ženy, mycí potřeby). Nábytek Pokoje jsou stylově zařízené pohodlným nábytkem zhotoveným na zakázku (kovové konstrukce postelí, dřevěné skříně, konferenční stolek, křesla). Elektronika Na každém pokoji je LCD televizor (uhlopříčka 65´), kabelový příjem vysílání, internetová zásuvka. Topení Počítačově řízený termostat. Na recepci lze domluvit požadovanou teplotu (různou v průběhu doby pobytu). Zabezpečení pokojů Zamykání a odemykání pokojů pomocí kartového systému.

Parkování

Parkovací místa před penzionem.

Stravování

Není vlastní v objektu.Kvalitní restaurační zařízení v okolí asi 10min chůze.

Zimní aktivity

Středisko zimních sportů Telnice 15km.

Celoroční aktivity

Tipy na výlet v okolí Ústí nad LabemHrad Střekov Hrad Střekov je jednou z nejlépe dochovaných hradních zřícenin v České republice. Patří k našim nejromantičtějším hradům. Za tento přívlastek vděčí především své poloze na strmém skalním ostrohu nad řekou Labe. Jeho silueta je již po staletí symbolem města Ústí nad Labem. Rozhledna Větruše Větruše (Šibeniční vrch) je místo kam míří mnoho výletníků z Ústí nad Labem. V současné době je opět celý zrekonstruovaný areál s vyhlídkovou věží přístupný veřejnosti. Rozhledna Větruše je nepřehlédnutelnou dominantou Ústí, nachází se na výšině vypínající se nad středem města za řekou Bílinou. Tiské skály Poměrně málo známé Tiské skály se nacházející na jihozápadním okraji Labských pískovců sice svojí velikostí nemohou konkurovat Prachovským skalám či dokonce Hruboskalsku, ale zato okouzlí nádhernými pohledy na pískovcové útvary a panenskou přírodu. Díky tomu jsou jedním z nejkrásnějších skalních měst u nás. Činoherní studio Činoherní studio v Ústí nad Labem nabízí nejen pestrý večerní program ze svého repertoáru, ale pořádá pravidelné výstavy a expozice fotografií. ZOO Ústí nad Labem Moderní zoologická zahrada v centru města se stoletou tradicí.

Celoroční ceny

1 lůžkový pokoj pro 1osobu 699,- Kč
2 lůžkový pokoj pro 2osoby 999,- Kč
Apartmán pro 2 osoby,dva pokoje se společným soc. zařízením 1100,-Kč
3 lůžkový pokoj pro 3osoby 1.249,- Kč
4 lůžkový apartmán pro 4osoby 1.399,-Kč
1 přistýlka pouze k 4lůžku 150,-Kč
Kočka,pes příplatek 200,-Kč

Ceny stravování

Možno objednat snídaně. cena pro jednu osobu 65 Kč
Pro skupiny možnost objednání večeře.

Slevy

10% za dvoulůžko a čtyřlůžko při pobytu 4 a více dnů.


Kontakt Pension Greenstar Pension Greenstar levné ubytování Ústí nad Labem kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti