Racek

Levínská 2, Úštěk
Kapacita: 53 osob
Cena: 790 - 1490 Kč
min. delka 1 denNáš hotel nabízí 20 pokojů o celkové kapacitě 54 lůžek. Pokoje jsou 1 - 4 lůžkové. Každý pokoj je vybaven sprchovým koutem a WC. V hotelové restauraci pro 100 osob vám nabídneme hotovky i minutky po celý den. Na pokoje je možné vzít si domácí zvíře za příplatek. U hotelu je možno bezpečně zaparkovat. Děti u nás najdou dětské hřiště, které je hned před hotelem. Okolí nabízí rekreaci pro děti, rodiny a seniory. V našem hotelu pro vás můžeme organizovat společenské události a firemní akce v sále pro 100 osob.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel se nachází na trase silniční i železniční mezi Litoměřicemi a Českou Lípou a je 18 km od regionální města Ústí nad Lebem. Vzdálenost od Prahy 60 km.

Vybavení objektu

Restaurace pro 100 osob s odděleným salónkem pro firemní akce, svatby či rodinné oslavy. V hotelu naleznete také welness, které je vybaveno fisnkou saunou (až pro 12 osob), solnou saunou ( až pro 8 osob) a vířivkou pro 10 osob vytápěnou na 34 stupňů.

Pokoje

Pokoje se sociálním zařízením. Možnost psa na pokoji. Polovina pokojů s balkónem, druhá polovina s výhledem do Českého středohoří.

Parkování

U hotelu je možnost bezpečně zaparkovat.

Stravování

Restaurace je otevřena od 10:00 do 22:00 hodin ve všední dny. O víkendy od 10:00 do 24:00 hodin. Kuchyně vaří každý den do 21 hodin.

Letní aktivity

Koupání v nedalékem jezeře a houbaření.

Celoroční aktivity

Pěší turistika a cykloturistika.

Doplňující informace o ubytování a cenách

V našem hotelu pro vás můžeme organizovat společenské události a firemní akce v sále pro 100 osob.


Kontakt Racek Racek levné ubytování Úštěk kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti