Penzion Jelení vrchy

na Penziony.cz
od roku 2013
Jelení 45, Nová Pec
Kapacita: 18 osob
Cena: 300 - 300 Kč
min. delka 1 denNáš penzion Jelení vrchy se nachází na jižní části Šumavského národního parku. Nadmořská výška penzionu je 900 nad mořem a jeho poloha je ideálním výchozím místem pro poznávání šumavské přírody. Penzion je po celkové rekonstrukci a je složen ze třech samostatných apartmánů a společenské místnosti s krbem.

Umístění a dostupnost objektu

Parkování u objektu penzionu. Příjezd autem až k penzionu v zimním období nutné řetězy

Vybavení objektu

Všechny apartmány jsou vybaveny kuchyní a vlastním sociálním zařízením (WC + sprcha) Na apartmánech je pro každou dospělou osobu a dítě od 3 let připraven ručník, osuška a tekuté mýdlo a šampon Penzion je nekuřácký.

Parkování

U objektu

Stravování

Možnost vlastního vaření + po domluvě v občerstvení U Jirásků - 50m.

Letní aktivity

Je určena pro vyznavače turistiky nebo cykloturisty, ale i pro houbaření a prostý odpočinek na horském sluníčku.Přes jelení prochází Schwarzenberský kanál a Medvědí stezka. Jeden kilometr je Jelení jezírko a šest kilometrů Plešné jezero.V blízkosti se nachází inline trasa na kolečkové brusle.

Zimní aktivity

Je určena zejména pro vyznavače všech zimních sportů. Najdete zde vhodné lyžařské terény a podmínky jak pro začátečníky, tak pro náročné lyžaře.Nástup na lyžařské stopy,které jsou pravidelně upravované rolbou,je přímo u penzionu.

Letní sezóna

Pouze týdenní cykly-od soboty do soboty

Zimní sezóna

Jarní prázdniny od soboty do soboty

Slevy

Děti do deseti let 200Kč


Kontakt Penzion Jelení vrchy Penzion Jelení vrchy levné ubytování Nová Pec kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti