Penzion Jelení vrchy

na Penziony.cz
od roku 2013
Jelení 45, Nová Pec
Kapacita: 20 osob
Cena: 350 - 350 Kč
min. delka 1 denNáš penzion Jelení vrchy se nachází na jižní části Šumavského národního parku. Nadmořská výška penzionu je 900 nad mořem a jeho poloha je ideálním výchozím místem pro poznávání šumavské přírody. Penzion je po celkové rekonstrukci a je složen ze tří samostatných apartmánů a společenské místnosti s krbem.

Umístění a dostupnost objektu

Parkování přímo v areálu penzionu. Příjezd autem až k penzionu (v zimním období nutné řetězy).

Vybavení objektu

Všechny apartmány jsou vybaveny kuchyní a vlastním sociálním zařízením (WC + sprcha). Na pokoji budete mít připravený ručník. U penzionu je k dispozici pískoviště, ohniště a gril. Celý objekt je nekuřácký.

Parkování

U objektu

Stravování

Možnost vlastního vaření. Po domluvě je možné zajistit stravování v hospůdce U Jirásků, vzdálené od penzionu cca. 30 metrů.

Letní aktivity

Letní sezóna je určena zejména pro vyznavače turistiky nebo cykloturisty, ale i pro milovníky houbaření či prostého odpočinku na horském sluníčku. Přes Jelení Vrchy prochází Schwarzenberský kanál a Medvědí stezka. Jeden kilometr vzdálené je Jelení jezírko a šest kilometrů pak Plešné jezero. V blízkosti se nachází inline trasa na kolečkové brusle. V Nové Peci můžete využít i udržovanou písčitou pláž u Lipna. Návštěvníci ocení i bezprostřední blízkost hranice Německa a Rakouska.

Zimní aktivity

Zimní sezóna je určena zejména pro vyznavače všech zimních sportů. Najdete zde vhodné běžkařské terény a podmínky jak pro začátečníky, tak pro náročné lyžaře. Nástup na lyžařské stopy,které jsou pravidelně upravované rolbou,je přímo u penzionu. Milovníci sjezdového lyžování ocení blízkost známého rakouského skiareálu Hochficht či německého Mitterdorfu. V dojezdové vzdálenosti je i lyžařský areál Lipno.

Letní sezóna

Pouze týdenní cykly - od soboty do soboty

Slevy

Děti do deseti let 200 Kč.


Kontakt Penzion Jelení vrchy Penzion Jelení vrchy levné ubytování Nová Pec kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti