Ubytování Milan Gajdoš

Frymburk 6, Frymburk
Kapacita: 12 osob
Cena: 370 - 370 Kč
min. delka 1 denUbytování v soukromí - Gajdoš Milan, Frymburk. Nabízí 3 samostatné bytové jednotky s kompletním vybavením v atraktivní lokalitě Lipenska.

Umístění a dostupnost objektu

Objek je umístěn ve Frymburku na náměstí v blízkosti Lipenského jezera. Dostupnost objektu: automobil, autobus, vlak.

Vybavení objektu

Tři samostané bytové jednotky s kompletním vybavením tzn.: zařízená kuchyně - lednice, varná konev, mikrovlnná trouba, sporák. Dále obývací pokoj s lůžky a povlečením, TV. Sprchový kout a WC. Dále je k dispozici venkovní posezení s grilem v zadním traktu objektu a také možnost parkování. Snadná dostupnost kulturních památek v Českém Krumlově, Rožmberku a okolí. Vzdálenost od jezera cca 100m.

Pokoje

Tři samostatné bytové jednotky: Apartmán přízemí: obývací ložnice se dvěma lůžky, sedací soupravou, TV. Ložnice se dvěma lůžky. Zařízená kuchyně - mikrovlnná trouba, varná konev, překapávač, lednice, teplá voda, koupelna, WC. Apartmán podkroví č. 1: jedna ložnice s přistýlkou, obývací pokoj se dvěma lůžky, sedačkou, TV,kuchyňský kout - mikrovlnná trouba, varná konev, překapávač, lednice, teplá voda, sprchový kout, WC. Apartmán podkroví č. 2: samostatný pokoj s jedním lůžkem a jeden a půl lůžkem, kuchyňský kout - mikrovlnná trouba, varná konev, teplá voda, sprchový kout, WC.

Služby

Uložení kol

Parkování

Možnost parkování je v zadní části objektu.

Stravování

Možnost stravování v zařízené kuchyni v každém apartmánu nebo v blízkých restauračních zařízeních.

Celoroční aktivity

Turistika, cykloturistika, vodní sporty, zimní sporty v lyžařském středisku Kramolín...

Doplňující informace o ubytování a cenách

Týdenní pobyty sleva.

Celoroční ceny

Kč 370,--/osoba/noc

Slevy

Týdenní pobyty sleva,
děti do 10 let sleva 50%.


Kontakt Ubytování Milan Gajdoš Ubytování Milan Gajdoš levné ubytování Frymburk kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti