Pension-Vinný sklep u Kosíků

Tabule 721/1, Tvrdonice
Kapacita: 18 osob
Cena: 280 - 350 Kč
min. delka 1 denPension-Vinný sklep u Kosíků se nachází v obci Tvrdonice, malebné to části jižního Slovácka na okraji Lednicko-valtického areálu.Je situován na okraji obce vedle vlastních vinohradů, které dokreslují kolorit krajiny.

Umístění a dostupnost objektu

Pension je vzdálen 8 km od dálnice Brno-Bratislava, exit Břeclav- Hodonín.

Vybavení objektu

V pensionu je k disposici hostům vinárna o kapacitě 40 osob s vlastní kuchyní, salonek pro 10 osob, krytá venkovní terasa pro 50 osob, dále konferenční místnost pro 40 osob s vybavením pro kongresovou turistiku, stylovývinný kvelbený sklep pro 25 osob.

Pokoje

V objektu se nachází celkem 8 pokojů- 4x2lůžkový, 3x3lůžkový a 1x1lůžkový pokoj. všechyn pokoje mají vlastní koupelnu s WC, sprcha, na pokoji je hostům k disposici TV SAT WI-FI

Služby

Hostům nabízíme možnost stylového posezení ve vinném sklepě s konzumací vlastního vína a možností stravování, dále ve vinárně možnost pořádání oslav, svateb, dále je k disposici kompletně vybavená školící místnost. na přání možnost grilování selete, zabjička apod.

Parkování

Parkování je na dvoře objektu- uzavřené

Stravování

Vlastní vinárna s kuchyní - snídaně obědy, večeře, polopenze.

Letní aktivity

V objektu se nachází venkovní bazén, beach-vollebalové hřiště, dráha na petanque

Letní sezóna

slevy dle počtu strávených nocí a osob až do výše 20%


Kontakt Pension-Vinný sklep u Kosíků Pension-Vinný sklep u Kosíků levné ubytování Tvrdonice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti