Penzion Rozkvět

na Penziony.cz
od roku 2007
Trojanovice 174, Trojanovice
Kapacita: 24 osob
Cena: 600 - 700 Kč
min. delka 2 dnyPenzion ROZKVĚT, který vám chce nabídnout své služby, se nachází v malebném prostředí Moravskoslezských Beskyd, na úpatí hory Radhošť s legendární sochou Radegasta.

Umístění a dostupnost objektu

Je umístěn v Trojanovicích, v blízkosti lanové dráhy (200 m), kterou jsou turisti přepravováni na hřeben Beskyd, k Pustevnám. Je lehce dostupný vozem i hromadnou dopravou (vlak i bus) a přitom v krásném horském prostředí s nádhernými výhledy.

Vybavení objektu

V objektu je šest pokojů, každý s vlastním soc. zařízením. K standartu kromě vlastního soc. zařízení patří i připojení k Wi-Fi. V penzionu se nachází stylová restaurace s krbem, kde jsou kromě občerstvení turistům poskytovány snídaně a večeře pro ubytované hosty.

Pokoje

Pokoje jsou od dvoulůžkových až po čtyřlůžkové, nově rekonstruované, s vlastním soc. zařízením, televizí a připojením k wi-fi.

Služby

V penzionu jsou poskytovány jak ubytovací, tak stravovací služby. Preferujeme pobyty s polopenzí, protože pokoje nejsou uzpůsobeny vaření. Je možno poskytovat plnou penzi nebo si hosté mohou vybírat a lá cart. Pro kola a lyže je vyčleněná místnost.

Parkování

Možnost parkování je většinou přímo u objektu. V případě plné obsazenosti parkoviště nebo jeho nedostupnosti při sněhové kalamitě je možnost parkovat na nedalekém centrálním parkovišti vzdáleném 20m.

Stravování

Stravování v restauraci penzionu (cca pro 35 osob) - snídaně, obědy, večeře, polopenze nebo plná penze. Možnost uspořádání oslav - menší svatby, narozeniny, promoce, setkání abiturientů.

Letní aktivity

Cyklostezky lákají k vyjížďkám na kole do širokého okolí, zdatnost si můžete prověřit v největším lanovém centru v republice - v Tarzánii. Kolo můžete zaměnit za koloběžku a zkusit si 6-ti kilomerový sjezd z Pusteven. Kdo chce zkusit víc adrenalinu, v okolí se pořádají tandemové seskoky a paraglaiding. Kdo naopak dává přednost klidnějším sportům, tomu nabízí nedaleká Čeladná golfové hřiště a Frenštát moderní aquapark.

Zimní aktivity

V zimě jsou vám k dispozici sjezdovky a 40 km upravených běžeckých tratí. Vše je doplněno službami jako ski servis, lyžařská škola, půjčovna ski koloběžek a pod. Následnou relaxací může být sauna, masáž nebo bowling v sousedním hotelu (20m) nebo návštěva krytého bazénu ve Frenštátě.

Celoroční aktivity

Okolí nabízí spoustu turistického a sportovního vyžití po celý rok. Cesta lanovkou, výstup na Radhošt, návštěva skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm. Lanové centrum Tarzánie je vzdálené jen 100m od penzionu. Ve vedlejším ubytovacím objektu, se kterým úzce spolupracujeme se můžete věnovat bowlingu, kulečníku, šipkám nebo relaxovat ve vířivce, bylinkové sauně nebo se nechat namasírovat školeným masérem.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Poskytujeme jak rodinné nebo skupinové rekreace , tak i školení a různé rodinné oslavy (narozeniny, menší svatby) i setkání spolužáků po letech. Přijďte pobýt.

Celoroční ceny

600,-Kč/osoba/noc

Ceny stravování

snídaně 100,-
Večeře 120,-

Slevy

studenti-majitelé ISIC Karty a pedagogičtí pracovníci 10% z ceny ubytování

Doplňující informace o ubytování a cenách

v období 22.12 - 2.1 platí ceny: 800-os/noc


Kontakt Penzion Rozkvět Penzion Rozkvět levné ubytování Trojanovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti