Hotel Ráztoka

Trojanovice 364, Trojanovice
Kapacita: 100 osob
Cena: 890 - 2490 Kč
min. delka 1 denHotel Ráztoka nabízí kvalitní ubytovací služby, které splní jistě i Vaše očekávání. Pro Vaše pohodlí je v hotelu Ráztoka připraveno kromě 54 vkusně zařízených pokojů i apartmány a rodinné pokoje, které Vám vždy poskytnou pohodlí a klid. Veškeré pokoje a apartmány jsou nekuřácké a máme je zařízeny účelně a přitom pohodlně. Náš hotel je oblíbeným cílem návštěvníků Pusteven, které má díky své poloze doslova za rohem.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel Ráztoka*** Trojanovice se nachází v malebných Moravskoslezských Beskydech. V blízkosti hotelu je lanová dráha vedoucí až na Pustevny, odkud se dá pěší túrou dostat na vrchol Radhoště. Přímo u hotelu je dostatečně velké parkoviště pro všechny naše hosty a 150 m od nás autobusová zastávka.

Vybavení objektu

Restaurace hotelu je vyhlášená svou kvalitní kuchyní a nabízí jak lokální speciality, tak speciality světové kuchyně. Náš sál s bowlingem si oblíbili nejen místní, ale i firmy, pro které pravidelně děláme konference, školení a firemní večírky. V tomtéž prostoru si můžete zahrát biliard a šipky. Pro menší akce Vám můžeme nabídnout dva salonky s kapacitou 40 a 25 míst. K relaxaci je pro Vás k dispozici whirlpool, bylinná parní lázeň a masáže.

Pokoje

Nabízíme ubytování v 37 dvoulůžkových, 11 jednolůžkových pokojích, 4 apartmánech a 2 čtyřlůžkových pokojích.V každém pokoji Vám je k dispozici koupelna, WC a telefon.

Služby

Nabízíme ubytovací služby, soukromé i firemní akce /školení, oslavy, svatby/, zábavu i relaxaci.

Parkování

Parkování přímo u hotelu, bez poplatku.

Stravování

Restaurace hotelu je vyhlášená svou kvalitní kuchyní a nabízí jak lokální speciality, tak speciality světové kuchyně.

Letní aktivity

Turistika, cyklistika, blízký aquapark.

Zimní aktivity

Turistika, lyžování, běžky.

Celoroční aktivity

V této chvíli Vám v hotelovém wellness můžeme nabídnout bylinnou parní lázeň, masáže a whirlpool. Kromě relaxace máme v nabídce také sportovnější aktivity, jako bowling, ping-pong a kulečník. Navíc spolupracujeme se všemi okolními sportovišti a zařídíme Vám zábavu podle Vašich představ. Díky Pustevnám je však aktivitou číslo 1 turistika.

Celoroční ceny

jednolůžkový pokoj 890,-
dvoulůžkový pokoj 1290,-
třílůžkový pokoj 1890,-
čtyřlůžkový pokoj 2190,-
apartmán 2490,-
přistýlka 490,-

Letní sezóna

po celý rok stejné

Zimní sezóna

pouze pobyty 25.12.-1.1. s příplatkem

Mimo sezónu

po celý rok stejné

Ceny stravování

polopenze doplatek 150,-Kč


Kontakt Hotel Ráztoka Hotel Ráztoka levné ubytování Trojanovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti