Penzion U Thúje

na Penziony.cz
od roku 2010
Riegrova 423, Třeboň
Kapacita: 12 osob
Cena: 300 - 300 KčUbytování v rodinném domě v klidné vilové čtvrti. V domě jsou umístěny tři pokoje: dva třílůžkové v prvním patře a jeden třílůžkový v přízemí s možností přistýlky, každý s vlastním sociálním zařízením. K dispozici je plně zařízená kuchyň, útulná zahrádka s posezením a místnost pro úschovu kol. Parkování před domem.

Umístění a dostupnost objektu

Klidná vilová čtvrť, dům je od historického centra Třeboně vzdálen necelý kilometr. Vzdálenost od autobusového nádraží: 200m Vzdálenost od vlakového nádraží: 1 km V případě zájmu Vás na nádraží vyzvedneme a do penzionu dovezeme.

Vybavení objektu

Plně zařízená kuchyň, TV, rádio, místnost pro úschovu kol, letní zahrádka za domem.

Pokoje

Dva třílůžkové v prvním patře s vlastním sociálním zařízením. Jeden třílůžkový v přízemí s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením (koupelna s vanou).

Parkování

Parkování před domem.

Stravování

Možnost vlastního vaření v kuchyni.

Letní aktivity

Třeboňsko je vyhlášeným rájem cykloturistiky, rádi Vám doporučíme vhodné cyklistické trasy v okolí. Třeboň nabízí mnoho možností, jak strávit volný čas: prohlídka historického centra, renesančního zámku či Schwarzenberské hrobky, návštěva lázní a bazénu se slanou vodou, nově otevřené 3D kino, velké množství kulturních akcí během turistické sezóny - festivaly, koncerty, divadla, trhy, ...

Celoroční ceny

Cena je 300,- Kč za osobu na noc.

Slevy

Rádi Vám v případě ubytování většího počtu osob nebo pobytu na delší dobu poskytneme slevu.
Dítě do dvou let zdarma.


Kontakt Penzion U Thúje Penzion U Thúje levné ubytování Třeboň kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti