Restaurace a penzion Topolská hospoda

Topolná 224, Topolná
Kapacita: 30 osob
Cena: 400 - 800 Kč
min. delka 1 denPenzion nabízí ubytovací služby standardu komfort 3* v oblasti s vysokým potenciálem cestovního ruchu. Ubytování je nabízeno v 8 pokojích dvoulůžkových, ve 2 rodinných apartmánech pro 4 osoby. Celková kapacita penzionu je 30 lůžek.V penzionu je whirpool, sauna a wellness. Součástí celého komplexu " Topolská hospoda" je restaurace s moderní kuchyní. Restaurace bude poskytovat stravování ubytovaným hostům formou snídaně,oběda a večeře - polopenze nebo plná penze. Celková kapacita restaurace je 70 osob. Součástí ubytovacího a stravovacího komplexu je i salónek o celkové max. 60 osob.Tyto prostory je možné využívat na pořádání různých školení a seminářů ( incentivní cestovní ruch), ale také k pořádání rodinných oslav apod... V penzionu je vybudována půjčovna kol pro ubytované hosty - úschovna kol a případný servis. Penzion je označen certifikátem " Cyklisté vítáni" Vlastní webové stránky www.topolskahospoda.cz Těšíme se na Vaši návštěvu.

Parkování

ANO

Stravování

ANO

Doplňující informace o ubytování a cenách

Penzion nabízí ubytovací služby standardu komfort 3* v oblasti s vysokým potenciálem cestovního ruchu. Ubytování je nabízeno v 8 pokojích dvoulůžkových, ve 2 rodinných apartmánech pro 4 osoby. Celková kapacita penzionu je 30 lůžek.V penzionu je whirpool, sauna a wellness. Součástí celého komplexu " Topolská hospoda" je restaurace s moderní kuchyní. Restaurace bude poskytovat stravování ubytovaným hostům formou snídaně,oběda a večeře - polopenze nebo plná penze. Celková kapacita restaurace je 70 osob. Součástí ubytovacího a stravovacího komplexu je i salónek o celkové max. 60 osob.Tyto prostory je možné využívat na pořádání různých školení a seminářů ( incentivní cestovní ruch), ale také k pořádání rodinných oslav apod... V penzionu je vybudována půjčovna kol pro ubytované hosty - úschovna kol a případný servis. Penzion je označen certifikátem " Cyklisté vítáni" Vlastní webové stránky www.topolskahospoda.cz Těšíme se na Vaši návštěvu.


Kontakt Restaurace a penzion Topolská hospoda Restaurace a penzion Topolská hospoda levné ubytování Topolná kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti