Hotel Celerin

náměstí Zachariáše z Hradce 43, Telč
Kapacita: 30 osob
Cena: 820 - 1200 Kč
min. delka 1 denHotel Celerin v Telči naleznete v samém srdci historického města, které je zapsáno do seznamu kulturních památek UNESCO. Při ubytování v Telči můžete z oken pokojů zhlédnout náměstí Zachariáše z Hradce a dýchne tak na vás nevšední atmosféra. Hotel Celerin v Telči zákazníkům poskytuje pohodlné a kvalitní ubytování v domácím prostředí. Během vaší návštěvy překrásného města Telč zvolte k vašemu ubytování Hotel Celerin a budete spokojeni.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel Celerin*** je umístěn na náměstí Zachariáše z Hradce, s výhledem na celé náměstí. Poskytuje svým návštěvníkům veškeré pohodlí a zajišťuje možnosti rekreačního pobytu v klidném domácím prostředí. V městě Telč se nachází hodnotné památky gotické, renesanční a barokní, nedotčená okolní příroda, to vše činí z města zapsaného roku 1992 do seznamu světového dědictví UNESCO jedno z nejvyhledávanějších míst v České republice.

Vybavení objektu

Hotel Celerin odpovídá kategorii ***. Hotel Celerin nabízí celoroční ubytování ve 12 komfortních dvoulůžkových pokojích, zčásti s výhledem na náměstí, některé s výhledem do hotelové zahrady.

Pokoje

Součástí každého pokoje je WC, vana nebo sprchový kout, televize se satelitem, telefon, WiFI a minibar (malá lednička) s nápoji a pochutinami. POKOJ # 1 pokoj pro vozíčkáře (lze použít i jako standart), postele u sebe, výhled do zahrady, sprcha (nemá obrubu) + bidet POKOJ # 2 postele u sebe, výhled do zahrady, sprcha + bidet POKOJ # 3 postele u sebe (možnost je rozdělit), výhled do zahrady, vana + bidet POKOJ # 4 postele u sebe, výhled na náměstí, vana + bidet, nejprostornější pokoj v hotelu (sedací souprava) POKOJ # 5 postele od sebe, výhled na náměstí, sprcha + bidet, nábytek v bílém barokním stylu POKOJ # 6 postele u sebe, výhled do zahrady, vana + bidet POKOJ # 7 postele od sebe, výhled do zahrady, sprcha + bidet POKOJ # 8 postele u sebe, výhled do zahrady, vana + bidet POKOJ # 9 postele u sebe, výhled na náměstí, vana + bidet, pokoj v podkroví s trámy (nejoblíbenější pokoj) POKOJ # 10 postele u sebe (možnost je rozdělit), výhled na náměstí (malé okno), vana + bidet, střešní okno, vyvýšená koupelna POKOJ # 11 postele od sebe, výhled do zahrady, sprcha + bidet, podkrovní pokoj s trámy POKOJ # 12 postele od sebe (možnost je spojit), výhled do zahrady, sprcha + bidet, podkrovní pokoj s trámy Pokoje: # 1 - # 3 mezanin # 4 - # 8 1. patro # 9 - # 12 2. patro

Služby

V letních měsících k dispozici venkovní terasa s posezením. Útulná terasa se nachází na zahradě a navazuje na ni dětský koutek se skluzavkou, pískovištěm, pingpongovým stolem a houpačkou.

Parkování

Hotel nemá vlastní parkoviště, ale můžete zaparkovat na náměstí.

Stravování

Hotelu Celerin zajišťuje pro ubytované hosty snídaně, která jsou zahrnuty v ceně ubytování. Přímo na náměstí je řada restaurací – recepce hotelu vám doporučí oblíbené restaurace.

Letní aktivity

Koupání: u obce Mrákotín v rybníku Žibřid je pěkné koupání. V Telči rybník Roštýn s travnatou pláží. Jihlava: bazén E.Rošického a koupaliště Vodní ráj s celoročním provozem (krytý bazén s atrakcemi – krytý tobogán 92 m dlouhý, divoká řeka, masážní trysky, perličková lůžka, skupinová vířivka, sauna, pára, brouzdaliště. V letním období jsou v provozu také venkovní bazény a brouzdaliště a některé atrakce: tobogán, skluzavka, vodní hrad, divoká řeka, dvě venkovní víceúčelová hřiště). Využít můžete také mistrovské 18ti jamkové golfové hřiště.

Celoroční aktivity

Telč je obklopena okolím umožňující bohaté vyžití během Vašeho pobytu. Lesy, rybníky a množství turistických zajímavostí jsou ideální pro výlety.

Doplňující informace o ubytování a cenách

GPS Loc: 49°11'1.728"N, 15°27'18.733"E

Letní sezóna

1530,-Kč - 1750,-Kč / dvoulůžkový pokoj se snídaní / noc

980,-Kč - 1200,-Kč / jednolůžkový pokoj se snídaní / noc

Zimní sezóna

1260,-Kč - 1470,-Kč / dvoulůžkový pokoj se snídaní / noc

820,-Kč - 1090,-Kč / jednolůžkový pokoj se snídaní / noc


Kontakt Hotel Celerin Hotel Celerin levné ubytování Telč kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti