Chornitzerův dům – apartmány

na Penziony.cz
od roku 2010
Náměstí Zachariáše z Hradce 56, Telč
Kapacita: 18 osob
Cena: 1300 - 3200 Kč
min. delka 1 denNáš apartmánový dům se nachází v historickém jádru města Telče a je nedílnou součástí nejmalebnějšího náměstí naší vlasti, náměstí Zachariáše z Hradce. Chortnitzerův dům disponuje 4 mimořádně prostornými a pohodlnými apartmány s celkovou kapacitou 10 lůžek a s možností 4 přistýlek. Všechny apartmány jsou moderně zařízené a vybavené kuchyněmi se všemi nezbytnými elektrospotřebiči, obývacím pokojem, jídelnou a ložnicí, LCD televizí, připojením k internetu, trezorem, fénem, deštníkem, základními informacemi o Telči a okolí, stylovými obrazy. Půdní apartmány jsou vybaveny klimatizací. Součástí každého apartmánu je sprchový kout a WC. V apartmánu č. 1 a č. 4 můžete najít pračku, v apartmánu č. 2 můžete najít navíc vanu v ložnici a v apartmánu č. 4 dokonce vanu masážní, domácí kino, krb, žehličku a žehlící prkno. Pro odpočinek našich hostů určitě dobře poslouží okrasná zahrada včetně posezení na terase pod „deštníčkem“ nebo ve „stodole“ při grilování s nezapomenutelnými výhledy na štěpnický rybník.

Umístění a dostupnost objektu

Náš apartmánový dům se nachází v historickém jádru města Telče a je nedílnou součástí nejmalebnějšího náměstí naší vlasti, náměstí Zachariáše z Hradce (přímo uprostřed).

Vybavení objektu

Chortnitzerův dům disponuje 4 mimořádně prostornými a pohodlnými apartmány s celkovou kapacitou 10 lůžek a s možností 4 přistýlek. Všechny apartmány jsou moderně zařízené a vybavené kuchyněmi se všemi nezbytnými elektrospotřebiči, obývacím pokojem, jídelnou a ložnicí, LCD televizí, připojením k internetu, trezorem, fénem, deštníkem, základními informacemi o Telči a okolí, stylovými obrazy. Půdní apartmány jsou vybaveny klimatizací. Součástí každého apartmánu je sprchový kout a WC. V apartmánu č. 1 a č. 4 můžete najít pračku, v apartmánu č. 2 můžete najít navíc vanu v ložnici a v apartmánu č. 4 dokonce vanu masážní, domácí kino, krb, žehličku a žehlící prkno. Pro odpočinek našich hostů určitě dobře poslouží okrasná zahrada včetně posezení na terase pod „deštníčkem“ nebo ve „stodole“ při grilování s nezapomenutelnými výhledy na štěpnický rybník.

Pokoje

Chortnitzerův dům disponuje 4 mimořádně prostornými a pohodlnými apartmány s celkovou kapacitou 10 lůžek a s možností 4 přistýlek. Všechny apartmány jsou moderně zařízené a vybavené kuchyněmi se všemi nezbytnými elektrospotřebiči, obývacím pokojem, jídelnou a ložnicí, LCD televizí, připojením k internetu, trezorem, fénem, deštníkem, základními informacemi o Telči a okolí, stylovými obrazy. Půdní apartmány jsou vybaveny klimatizací. Součástí každého apartmánu je sprchový kout a WC. V apartmánu č. 1 a č. 4 můžete najít pračku, v apartmánu č. 2 můžete najít navíc vanu v ložnici a v apartmánu č. 4 dokonce vanu masážní, domácí kino, krb, žehličku a žehlící prkno.

Služby

internet, možnost snídaně, gotický sklep s vinotékou, gril, parkování zdarma přímo na náměstí, možný úklid pokojů během pobytu, zahrada s posezením, krb, masážní vana, ...

Parkování

Můžete vjet na náměstí přímo před dům. Vyložíte si zavazadla a paní recepční Vám zapůjčí naši parkovací kartu. Vysvětlí Vám cestu k parkovišti, které je vzdálené cca 200m.

Stravování

restaurace do 50m SNÍDANĚ: v našich nově zrekonstruovaných prostorech - 150,-/osobu

Letní aktivity

cykloturistika, výlety

Zimní aktivity

běžky, lyžování, výlety

Celoroční aktivity

procházky Telčí a okolím

Letní sezóna

1.5.-30.9.
1900-3200,-/apartmán/noc v závislosti na počtu osob

podrobnosti na www.chornitzeruvdum.cz

Zimní sezóna

1.10.-30.4.
1300-2600,-/apartmán/noc v závislosti na počtu osob

podrobnosti na www.chornitzeruvdum.cz

Mimo sezónu

1.10.-30.4.
1300-2600,-/apartmán/noc v závislosti na počtu osob

podrobnosti na www.chornitzeruvdum.cz

Ceny stravování

Snídaně:

se podává v našich nově zrekonstruovaných prostorech - 150Kč/osobu

Slevy

při opakované návštěvě - 100,-/noc
při menším počtu osob - 100-300,-/noc
při 6 a více nocích - 100,-/noc


Kontakt Chornitzerův dům - apartmány Chornitzerův dům – apartmány levné ubytování Telč kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti