Penzion Alexandra

5. května 512, Svoboda nad Úpou
Kapacita: 13 osob
Cena: 250 - 390 Kč
min. delka 1 denPenzion Alexandra se nachází v Krkonoších, v malebném koutu ve Svobodě nad Úpou. Klidné, krásné prostředí, kde šumí pouze řeka Úpa, Vám zaručí pěknou dovolenou nebo víkend. Penzion má kapacitu 13 míst, v jednom dvou, tří a čtyřlůžkovém pokoji a jedním apartmánem s obývacím pokojem.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion Alexandra se nachází u hlavní silnice ve směru Trutnov-Pec pod Sněžkou. Při příjezdu do Svobody nad Úpou se před benzinovou pumpou dáte doleva přes most. Hned za mostem do prava a penzion Alexandra je hned druhý dům po levé straně s číslem popisným 512.

Vybavení objektu

Celková kapacita našeho penzionu je 13-14 lůžek s jednou přistýlkou. Pro rodiny s dětmi je možné využít apartmán. Ubytování v hotelu lze využít jak krátkodobě, tak dlouhodobě, rekreačně, služebně s různým zaměřením.

Pokoje

Všechny pokoje mají standardní vybavení. Koupelna (WC, sprchový kout nebo vana). Televize se satelitem je v každém pokoji. Společná kuchyň je pro dvou, tří a čtyřlůžkový pokoj. Apartmán má vlastní kuchyň, pokoj, předsíň a koupelnu.

Parkování

Parkování přímo u penzionu Alexandra za uzamčenou bránou.

Stravování

Ubytování se snídaní.

Letní aktivity

V letním období na turistiku, cyklistiku a poznávání blízkého okolí, kulturní a historické památky města Trutnov, Jánské Lázně, Vrchlabí, Špindlerův Mlýn, ZOO se SAFARI ve Dvoře Králové nad Labem, zámek Kuks, Hradec Králové, Náchod ad.

Zimní aktivity

Lyžování, běžecké tratě.

Celoroční aktivity

V létě jsou oblíbené vyjížďky na koních hlavně pro začátečníky, v blízkém areálu u penzionu Boháček. Golf na Hrádečku je vzdálen 1 km. Letní dětské jezdecké tábory fungují pod pedagogickým dozorem od června do srpna. V zimě je přímo v místě sjezdovka i s večerním lyžováním, ostatní sjezdovky jsou vzdálené cca 1 - 2 km, kam zajíždějí skibusy. Upravené běžecké trasy jsou všude v okolí. Bowling, kulečník, atd.

Letní sezóna

květen - září: 250,-/osoba/noc bez stravování

Zimní sezóna

říjen - duben: 350,-/osoba/noc bez stravování

silvestrovský týden 26.12.2013-5.1.2014: 390,-Kč osoba/noc bez stravování

Ceny stravování

snídaně: 60,-/osoba

Doplňující informace o ubytování a cenách

pes: 50,-/noc


Kontakt Penzion Alexandra Penzion Alexandra levné ubytování Svoboda nad Úpou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti