Penzion No.30

Svijanský Újezd 30, Svijanský Újezd
Kapacita: 30 + 15 (přistýlka) osob
Cena: 250 - 385 Kč
min. delka 1 denPenzion se nachází v klidném středu malebné obce Svijanský Újezd na pokraji Českého Ráje, je situován v krásném parku s malým dětským hřištěm. Penzion je na ideálním místě pro výlety nejen po Českém Ráji, v blízkém okolí se nachází spousta cyklostezek a tras pro pěší turistiku. Nedaleko je zámek Sychrov, hrad Kost a Trosky, Pivovar Svijany, Prachovské skály a spousta dalších zajímavostí.

Umístění a dostupnost objektu

Obec Svijanský Újezd se nachází asi 3 km od rychlostní komunikace Liberec - Praha. Dále je dostupná autobusovou dopravou z Turnova a blízkého okolí. V nedalekých Příšovicích je vlaková zastávka.

Vybavení objektu

Součástí penzionu je úschovna kol a v zimním období lyží. Dále je zde společná malá kuchyňka. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizorem a volně přístupnou internetovou přípojkou.

Pokoje

6x dvoulůžkový pokoj, 2x třílůžkový pokoj, 1x čtyřlůžkový pokoj, 1x dvoulůžkový apartmán s vlastní kuchyňkou, 1x luxusní šestilůžkový rodinný apartmán s vlastní kuchyní a dvěma ložnicemi.

Parkování

Parkování je možné na nehlídaném asfaltovém parkovišti mezi parkem a penzionem.

Stravování

Stravování je ve vlastní rodinné restauraci vzdálené cca 150 m od penzionu, čímž je zajištěno absolutní ticho a pohodlí pro obyvatele penzionu. Nabízíme stravování formou snídaní, polopenze i plné penze. Dále je u nás skvělý výběr vyhlášených minutkových specialit a denních hotových jídel tradiční české domácí kuchyně.Restaurace je vybavena Wifi.

Letní aktivity

V obci se nachází nové koupaliště, beach volejbalové hřiště, tenisový kurt a motokrosová dráha. V okolních obcích vzdálených do 2-3 km se nachází bowlingová dráha, horolezecká stěna, tenisové, volejbalové a nohejbalové kurty, fotbalové hřiště. Je zde možnost i projížďky na koních a rybolov. Určitou atrakcí je i farma australských pštrosů.

Zimní aktivity

V Liberci se nachází velké lyžařské středisko jak pro sjezdové lyžování, tak i spousta krásných běžeckých tratí na úpatí Jizerských a Lužických hor. Není od nás daleko ani do vyhlášených Krkonošských středisek (do 40km).

Celoroční aktivity

Celoročně je u nás možnost pronajmutí sálu k uspořádání akcí až pro 120 osob. Pořádáme svatby, firemní večírky, rodinné oslavy a jiné společenské akce. Sál je vhodný i k uspořádání tanečních kurzů, aerobiku a podobných sportovních aktivit.

Doplňující informace o ubytování a cenách

V obci se nachází prodejna smíšeného zboží a zeleniny. V Liberci je obrovský aquapark a plavecký bazén s nejdelším krytým tobogánem ve střední Evropě, dále se zde nachází nádherná ZOO a botanická zahrada.

Celoroční ceny

Dvoulůžkový pokoj - 770 Kč/1 noc
Třílůžkový pokoj - 880 Kč/1 noc
Čtyřlůžkový pokoj - 1100 Kč/1 noc
Malý Apartmán - 1300 Kč/1 noc
Velký Apartmán - 2000 Kč/1 noc

Ceny stravování

Snídaně - 70 Kč
Polopenze - 150 Kč
Plná penze - 230 Kč

Slevy

Možnost slevy při ubytování více jak 3 noci


Kontakt Penzion No.30 Penzion No.30 levné ubytování Svijanský Újezd kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti