Penzion Na Rozcestí

na Penziony.cz
od roku 2019
Hlavní 1083/109, Svatobořice - Mistřín
Kapacita: 10 osob
Cena: 345 - 460 Kč
min. delka 1 denPoznejte krásy jižní Moravy - nabízíme ubytování v malebné vinařské obci nedaleko Kyjova, se širokou sítí cyklostezek s pestrou nabídkou zajímavých tipů na výlety. V klidném prostředí našeho penzionu si můžete vybrat z dvoulůžkových a trojlůžkových pokojů s možností přistýlek. Wi-fi ZDARMA v celém objektu, bezplatné parkování. Ubytování není bezbariérové. Penzion není uzpůsoben pro pobyt se zvířaty.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází v malebné vinařské obci, nedaleko města Kyjova. Restaurace je vzdálená 30 m, obchod 290 m, v blízkosti zastávka autobusu, dětské hřiště. Široká síť cyklostezek s pestrou nabídkou zajímavých tipů na výlety.

Vybavení objektu

Plně vybavená kuchyně - mikrovlnná trouba, lednice, sporák, rychlovarná konvice, vinotéka s vín od místních vinařů. Wi-fi ZDARMA v celém objektu, bezplatné parkování. Venkovní posezení s krbem, grilem a udírnou. Možnost úschovny kol, parkování ZDARMA před objektem.

Pokoje

Nabízíme ubytování ve 3 pokojích. Dvoulůžkový pokoj s balkonem, trojlůžkový pokoj a více lůžkový rodinný pokoj s možností přistýlky. Na každém pokoji je vlastní TV. Povlečení a ručníky pro každého hosta samozřejmostí.

Služby

Možnost snídaně za příplatek. Možností řízené degustace ve vinném sklípku.

Parkování

Parkování ZDARMA před objektem

Stravování

Stravování vlastní, restaurace vzdálená pouze 30 m od objektu. Možnost snídaně za poplatek.

Celoroční aktivity

Pěší turistika, široká síť cyklostezek.


Kontakt Penzion Na Rozcestí Penzion Na Rozcestí levné ubytování Svatobořice - Mistřín kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti