Penzion Klika

na Penziony.cz
od roku 2018
Klikov 173, Suchdol nad Lužnicí
Kapacita: 42 osob
Cena: 200 - 350 Kč
min. delka 1 denPenzion Klika se nachází v malebné vesničce Klikov leží v Třeboňské pánvi, CHKO Třeboňsko, obklopen borovými lesy a řadou rybníků a průzračných pískovcových jezer vzdálené necelé 2 km.. Poloha je ideální pro milovníky cykloturistiky, koupání, houbaření ,sběru lesních plodů, rybolovu, i vodáky (možnost zapůjčení kánoí pro sjezd řeky Lužnice). Klikov je vesnička s dlouholetou tradicí keramické výroby kde se nacházelo 12 dílen v Klikově a jeho okolí, nyní jsou v provozu již pouze 3 dílny, které zachovávají původní způsob vypalování keramiky ohněm.

Vybavení objektu

Možnost parkování je přímo penzionem. Nabízíme ubytování až pro 42 osob v 8 pokojích s vlastním sociálním zařízením, společnou kuchyňkou či ubytování v apartmánu s vlastní kuchyňkou, krbovými kamny, velkou koupelnou s vanou, wc a terasou s výhledem na malebnou říčku Dračice. V objektu je Wifi připojení, úschovna kol a nachází se zde i velký sál kde je možno si zahrát například: fotbal ,stolní tenis , badminton. V blízkém okolí cca 200m od ubytování se nachází obchod s potravinami s každodenním provozem. Ubytování nabízí zahradu s posezením ,ohništěm a grilem kdy je možno sledovat krásný západ slunce na místními loukami.

Pokoje

1x8os-společné sociály 5x4os a 2x5os –vlastní sociály 1x4 os-apartmán 2x postel a rozkládací gauč, tv,dvd, lednice ,krbová kamna, kuchyňka, sporák, mikrovlná trouba, koupelna s vanou,terasa

Parkování

Parkování před penzionem

Stravování

Vlastní vaření Nedaleké restaurace cca 500m Prodejna s potravinami 200m

Letní aktivity

Cykloturistika,výlety do přírody-lesů,výlety na spousty okolních památek,přírodní koupání,vodní sporty, houbaření ,sběru lesních plodů, rybolovu, i vodáky (možnost zapůjčení kánoí pro sjezd řeky Lužnice)

Letní sezóna

děti do 5 let zdarma
5-15let 200,-
15-99let 280,-
Apartmán 350,-/osoba /postel
280,-/osoba/gauč


Kontakt Penzion Klika Penzion Klika levné ubytování Suchdol nad Lužnicí kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti