Bungalovy Jiřina Šuranová

na Penziony.cz
od roku 2009
Chelčického 389, Chlum u Třeboně
Cena: 250 - 300 Kč
min. delka 3 dnyBungalovy Šuranová Chlum u Třeboně- Vaše výhra.

Umístění a dostupnost objektu

Ubytovací apartmány jsou přímo v Chlumu u Třeboně. Ubytovací apartmány jsou umístěny na vlastních samostatných oplocených pozemcích kde míra soukromí je velmi vysoká.

Vybavení objektu

Pět samostatných apartmánů po pěti lůžkách. Možnost grilování, parkování a úschova kol přímo v objektu. Součástí objektů jsou prostorné venkovní pergoly. Kapacita ubytovacích objektů je 25 osob.

Pokoje

Každý apartmán má vlastní kuchyň s lednicí, mikrovlnou troubou. Kuchyně je plně vybavena. Součástí apartmánu je sociální zařízení se sprchou. Každý apartmán je vybaven televizorem.

Parkování

Možnost parkování přímo na vlastním pozemku v těsné blízkosti apartmánu. Možnost úschovy jízdních kol přímo v ubytovacím zařízení.

Stravování

Restaurace v dosahu asi 5 minut chůze. Nebo přímo v ubytovacím objektu (vlasní stravování).

Letní aktivity

V blízkosti apartmánů asi 5 minut chůze je rybník Hejtman se všemi možnostmi letní rekreace.V blízkosti je i Staňkovský rybník řeka Lužnice a velké vodní plochy pískoven v Majdaleně asi 6 km od ubytovacích zařízení. Možnost cyklistiky, rybaření, houbaření.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Doplňující informace o ubytování a cenách.V letních měsících-červenec srpnen si rezervujte minimálně na 7 dní(sobota-sobota).V ostatních měsících nejméně 3 dny.Ubytování lze využít pouze bez domácích mazlíčků.

Letní sezóna

1 apartmán/noc 5 lůžek 1300Kč(260Kč lůžko)

Mimo sezónu

1 apartmán/noc 5 lůžek 1200Kč(240Kč lůžko)

Doplňující informace o ubytování a cenách

V letních měsících-červenec srpen si rezervujte minimálně na 7 dní(sobota-sobota).V ostatních měsících nejméně 3 dny.Ubytování lze využít pouze bez domácích mazlíčků.


Kontakt Bungalovy Jiřina Šuranová Bungalovy Jiřina Šuranová levné ubytování Chlum u Třeboně kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti