Penzion Javorník

Štítná 414, Štítná nad Vláří
Kapacita: 37 osob
Cena: 250 - 320 Kč
min. delka 1 denBílé Karpaty nabízí krásné výlety na běžkách, kolech i pěšky. Čistý čerstvý vzduch udělá dobře každému návštěvníku našeho kraje. V létě i v zimě nabízí okolí řadu zajímavých možností jak strávit aktivně volný čas. Přímo v penzionu Javorník můžete využít relax centrum, posilovnu, běžecké pásy, ping pong, úschovnu kol, kočárků, lyží či běžek. Kousek od penzionu (1km) jsou Vám k dispozici naše tenisové kurty. V obci je také velmi hezké koupaliště s plážovým volejbalem.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion JAVORNÍK ŠTÍTNÁ, se nachází v areálu naší firmy Javorník-cz s.r.o., na konci obce Štítná nad Vláří. V roce 2011 byl nově zrekonstruován. Celková kapacita je 37 lůžek.

Vybavení objektu

pokoje se soc.zařízením, společenská místnost s kuchyňkou, kolárna, posilovna, běžecké pásy, relaxcentrum, ping pong, tenisové kurty, parkoviště

Pokoje

Náš penzion na Valašsku poskytuje ubytování ve dvou až pětilůžkových pokojích dvou kategorií a jednom studiu. Studio má tří lůžka, vlastní sociální zařízení, LCD televizi, kuchyňskou linku a jídelní stůl. Pokoje vyšší kategorie jsou vybaveny sociálním zařízením se sprchovým koutem, televizí a wifi připojením. Jedná se o 7 dvoulůžkových pokojů. K těmto pokojům patří také velká společenská místnost s televizí, barem a malou společnou kuchyňkou s lednicí a varnou deskou. Kromě těchto pokojů je k dispozici levné ubytování turistické třídy se sociálním zařízením na patře. Těchto pokojů je pět v rozložení 1x dvoulůžkový, 1x třílůžkový a 3x pětilůžkový. Pokoje mají také společnou kuchyňku s lednicí, varnou deskou a jídelním stolem.

Služby

Nabízíme pobyty s polopenzí v prostředí Bílých Karpat s možností využití masáží nebo relaxace ve vyhřátě perličkové lázni, či sauně. Můžete si také zacvičit v posilovně či zabavit se s dětmi na ping pongu. V blízkosti penzionu se nachází také naše tenisové kurty, které jsou v zimě kryté nafukovací halou. Nabízíme možnost prohlédnout si naši bio-farmu a ochutnat čerstvé bio-mléko a pekařské výrobky. Přijeďte si užít dny plné aktivit i odpočinku podle Vašich představ.

Parkování

vlastní parkoviště přímo před objektem

Stravování

Stravování přímo v penzionu nebo vlastní vaření, kuchyňka k dispozici

Celoroční ceny

250,- až 320,- Kč dle typu pokoje a délky pobytu

Letní sezóna

250,- až 320,- Kč dle typu pokoje a délky pobytu

Zimní sezóna

250,- až 320,- Kč dle typu pokoje a délky pobytu

Mimo sezónu

250,- až 320,- Kč dle typu pokoje a délky pobytu

Ceny stravování

polopenze 135,- /os/den

Slevy

dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu - zdarma
dítě do 10 let cena za lůžko - 200,-

slevy za 2 a více nocí

Doplňující informace o ubytování a cenách

Konkrétní informace o ceně získáte po telefonické rezervaci. Lze se individuálně domluvit.


Kontakt Penzion Javorník Penzion Javorník levné ubytování Štítná nad Vláří kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti