Pension Astoria

Horní 218, Špindlerův Mlýn
Kapacita: 38 osob
Cena: 450 - 750 Kč
min. delka 2 dnyPension je v provozu od roku 1990 a v roce 2003 proběhla jeho celková rekonstrukce. Ubytování u nás najdete v celkem ve 13-ti dvou lůžkových a tří lůžkových pokojích a apartmánech. Všechny pokoje mají svá sociální zařízení, TV a SAT a připojení na internet. V domácím prostředí naší útulné restaurace je možno prožít nejeden příjemný večer na horách. Snídaně vám bude prostřena formou švédského stolu. V letních měsících na vás čeká příjemné posezení spojené s grilováním na naší venkovní terase

Umístění a dostupnost objektu

Pension Astoria najdete ve Špindlerově Mlýně nejznámějším středisku zimní a letní turistiky v České republice, které se nachází v mimořádných klimatických podmínkách a jeho příhodná poloha celoročně uspokojí návštěvníky vyhledávající odpočinek. Pension Astoria je ve výšce 700 m. n.m. a je situován na prosluněné jižní stráni s nádherným výhledem na celé město a údolí řeky Labe.

Pokoje

Všechny pokoje mají vlastní sociálním zařízení, TV/SAT a bezplatné připojení k internetu.

Parkování

Ano

Stravování

Polopenze

Letní aktivity

letní bobová dráha, minigolf, lanový park, čtyřkolky, tenis, squash, pétangue, turistický vláček, projížďka výletním kočárem taženým koňmi, terénní koloběžky, Aquapark, bazény, obří houpačka v lanovém centru, přemostění přes přehradu, paragliding, rafting, fit centra, dráha pro in-line, sportovní střelnice, lezecká stěna, rybaření.

Zimní aktivity

lyžování, běžecké lyžování, snowtubing, bobová dráha, sáňkařská dráha, krytá tenisová hala, bowling, aquapark, bazény, squash, sportovní střelnice, indoor golf.

Letní sezóna

450,-

Zimní sezóna

550,-

Mimo sezónu

450,-

Ceny stravování

Polopenze 100,-

Slevy

Děti do 10 let 30%


Kontakt Pension Astoria Pension Astoria levné ubytování Špindlerův Mlýn kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti