Pension a restaurace Druhý Mlýn

na Penziony.cz
od roku 2013
Bečov 26, Chomutov
Kapacita: 38 osob
Cena: 250 - 1800 Kč
min. delka 1 denZapomeňte na starosti! Druhý mlýn je tradiční rekreační místo s příjemnou restaurací a pohodlným ubytováním v krásném prostředí Bezručovo údolí. Tento přírodní park při úpatí Krušných hor nabízí bohaté možnosti pro relaxaci, sportovní a turistické vyžití. Ubytovat se u nás můžete v jednom z patnácti pokojů, rozdělených do tří kategorií. V restauraci vám nabídneme speciality ze zvěřiny i českou klasiku, na zahrádce grilované dobroty, výborné pivo nebo točenou kofolu. Samozřejmostí je bohatě vybavený děstský koutek, připojení k Wi-Fi nebo parkování v areáu zdarma.

Umístění a dostupnost objektu

Příjemné ubytování v přírodě: Druhý Mlýn je tradiční rekreační místo s příjemnou restaurací a pohodlným ubytováním v krásném prostředí vyhledávané odpočinkové destinace Bezručovo údolí. Penzion nabízí pohodlné zázemí pro jednotlivce, rodiny s dětmi, školní výlety, sportovní soustředění, svatby a rodinné oslavy, nebo firemní akce.

Vybavení objektu

Součástí areálu Druhý Mlýn je tradiční výletní restaurace, která svým hostům nabízí oblíbenou českou klasiku a především zvěřinové speciality nebo čerstvé ryby. Samozřejmostí je nabídka studených i teplých předkrmů, vydatných polévek z čerstvých surovin, salátů, minutek, ale i bezmasých jídel a nebo domácích moučníků. Útulný interiér pojme až 80 hostů a je ideální k pořádání hostin, oslav, rautů a večírků. Venkovní zahrádka vám po krásném výletu nabídne příjemné posezení a výborné pivo, točenou kofolu nebo domácí limonády. Kromě nabídky restaurace zde během sezóny nabízíme speciality přímo z grilu nebo udírny. Pro děti tu máme opravdu krásný dětský koutek s hradem, hřištěm, pískovištěm či trampolínou...

Pokoje

Ubytovat se u nás můžete v jednom z patnácti pokojů, rozdělených do tří cenových kategorií. Celková kapacita penzionu je 38 lůžek. 2x pokoj Luxus: ubytování pro páry – prostorné pokoje ve stylovém designu s vanou, sprchou, lednicí a LCD TV 3x pokoj Klasik: ubytování pro rodiny – příjemné pokoje s vlastní koupelnou a TV. Možnost přistýlek zdarma 8x pokoj Tursit: ubytování vhodné pro skupiny – pokoje se společným sociálním zařízením na chodbě Děti do 3 let zdarma.

Služby

Zažijte u nás skvělé chvíle! Romantické a klidné prostředí přírodní lokality Bezručovo údolí, rodinná atmosféra a profesionální služby penzionu Druhý Mlýn jsou skvělým zázemím pro svatební hostiny, rodinné oslavy nebo firemní akce, pohodovou dovolenou s dětmi či soustředění sportovních týmů... Rádi se staneme místem, kde strávíté s přáteli či rodinou bezstarostné chvíle, na které budete vzpomínat!

Parkování

Bezplatné parkování přímo u penzionu. K dispozici také garáž pro motorky, kola a úschovu sportovního vybavení.

Stravování

Ubytovaní hosté se stravují v naší restauraci - zajišťujeme snídaně, penze nebo polopenze, na přání grilování, rožnění, nebo třeba svačiny na výlety :-)

Letní aktivity

Pěší turistika, cykloturistika, in-line bruslení, houbaření, výlety za historickými památkami, koupání v Kamencovém jezeře nebo trocha adrenalinu ve Wake parku. S dětmi můžete jeden ze svých výletů zakončit návštěvou chomutovského lesoparku.

Zimní aktivity

Druhý Mlýn leží přímo na síti udržovaných běžkařských tratí. Za kvalitním lyžováním se můžete vydat do 30 km vzdáleného skiareálu Klínovec.

Celoroční aktivity

Přírodní park Bezručovo údolí je poklad ukrytý pod Krušnými horami. Nabízí opravdu bohaté možnosti pro relaxaci, sportovní a turistické vyžití. Údolím vede cyklistická a inline stezka, na kterou se napojuje řada turistických tras. Vydat se můžete na desítky výletů za přírodními zajímavostmi, historickými památkami, vodními díly... zkrátka ideální místo pro aktivní odpočinek.

Celoroční ceny

pokoj Luxus - od 1800 -2 200 Kč pokoj / noc
ubytování pro páry – prostorné pokoje ve stylovém designu s vanou nebo whirpool, sprchou, lednicí a LCD TV

pokoj Klasik - 1.000 Kč / pokoj / noc
ubytování pro rodiny – příjemné pokoje s vlastní koupelnou tv .

pokoj Tursit - 350 Kč / osoba / noc
ubytování vhodné pro skupiny – pokoje se společným sociálním zařízením na chodbě

Děti do 3 let zdarma.

Ceny stravování

Snídaně 100 Kč / osoba. Aktuální denni jídelni lístek v restauraci areálu . Ceny rautů a speciálních menu řešíme s každým zákazníkem individuálně.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Cena ubytování zahrnuje ubytovací poplatek, je však bez snídaně, tu je možné po domluvě objednat v restauraci. Celá budova penzionu disponuje bezplatným Wi-Fi připojením. Na pokojích typu standard a luxus jsou velké LCD televizory.


Kontakt Pension a restaurace Druhý Mlýn Pension a restaurace Druhý Mlýn levné ubytování Chomutov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti