Hotel Jítrava

Jitrava 70, Rynoltice
Kapacita: 59 osob
Cena: 1690 - 2490 Kč
min. delka 1 denUbytováni Liberec - Lužické hory, Liberecký kraj. Rodinný hotel Jítrava nabízí nadstandardní ubytování ve stylových apartmánech v srdci Lužických hor, v obci Jítrava. Hotel zapadá do zdejší krajiny, je vkusně vybaven, přímo z něj čiší spojení s tradicí Lužické oblasti, spojení s přírodou. Ubytování, vybavení hotelu i služby vysoce převyšují standardy tohoto regionu. Tenisové kurty, sauna, wellnes, wi-fi.

Umístění a dostupnost objektu

Hotelu dominuje vrch Vápenný s necelými 800 metry nad mořem. Nedaleko hlavní silnice mezi Libercem a Děčínem. tzv. Severní magistrály. V těsné blízkosti trojmezí České republiky, Německa a Polska. Výborná dostupnost z Liberce i z Prahy je díky hlavnímu tahu, který je v těsné blízkosti obce Jítrava.

Vybavení objektu

Tenisové kurty, wellness (sauna, pára, vířivka, v zimním období horká venkovní káď, nabídka masáží, bylinková bublinková vana), zapůjčení kol, lukostřelba, wi-fi.

Pokoje

apartmány ve třech kategoriích

Služby

ubytování wellness (sauna, pára, vířivka), masáže restaurace catering svatby, oslavy firemní akce - konferenční prostory

Parkování

parkoviště přímo u hotelu - bezplatné

Stravování

hotelová restaurace denně 11:30 - 22:30

Slevy

10% na ubytování při pobytu na 3 a více nocí


Kontakt Hotel Jítrava Hotel Jítrava levné ubytování Rynoltice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti