Apartmány Rusava

Rusava 218, RusavaValašská obec Rusava leží asi 12 km východně od Holešova a 10 km jižně od Bystřice pod Hostýnem, v srdci Hostýnských vrchů, jejichž nejznámějším místem je vrch Svatý Hostýn (nejnavštěvovanější mariánské poutní místo na Moravě a nejpamátnější místo po Velehradě). Krásy zdejší přírody upoutávají mnoho návštěvníků obce a jejího okolí.

Umístění a dostupnost objektu

Nabízíme dva samostatně přístupné komfortně vybavené apartmány umístěné v rodinném domě, které prošly celkovou rekonstrukcí. Jejich poloha je jen 250 m od koupaliště se solárním ohřevem vody, přibližně stejně daleko je i obchod a restaurace. K dispozici je oplocený velký pozemek s parkovištěm, venkovním posezením v pergole s grilem, ruské kuželky, kabelová televize a WIFI internet. Do lesa můžete přímo ze dvora.

Vybavení objektu

AP1 – v podkroví 2 ložnice vždy s dvojlůžkem, v přízemí společenská místnost s krbem, rozkládacím gaučem, kompletně vybavená kuchyňka (se sklokeramickou deskou a horkovzdušnou troubou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, lednicí), sociální zařízení (sprchový kout, umyvadlo a WC). AP2 – v přízemí ložnice s dvojlůžkem a patrovou postelí, kompletně vybavená kuchyňka (se sklokeramickou deskou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, lednicí), sociální zařízení (sprchový kout, umyvadlo a WC).

Parkování

Parkování je možné na nově vybudovaném parkovišti v oploceném dvoře přímo u apartmánů.

Letní aktivity

Na Rusavě je řada možností pro prožití příjemné dovolené. Je zde mnoho rekreačních zařízení s dostatečnou ubytovací a stravovací kapacitou. Místní koupaliště se solárním systémem poskytuje příjemné rekreační vyžití s různými atrakcemi pro všechny věkové kategorie. K relaxaci a aktivnímu odpočinku slouží i hřiště s umělým povrchem, množství turistických a cykloturistických tras a možnost rybaření. Na své si přijdou i houbaři a sběratelé lesních plodů.

Zimní aktivity

V zimních měsících zde zase najdou milovníci sjezdového lyžování a snowboardingu lyžařský vlek o délce 400 m s umělým zasněžováním a večerním osvětlením. Vlek na svahu pod vrchem Pardusem leží ve středu obce a je vyhledávaným místem pro rodiny s dětmi i školní výukové zájezdy.

Celoroční ceny

Víkendové ubytování v mimosezonu:

AP1=2noci+1zdarma 2400,- /pobyt

AP2=2noci+1zdarma 1600,- /pobyt

Letní sezóna

Hlavní turistická sezona od poloviny června do poloviny září – preferujeme týdenní pobyty:

AP1 (4+2) – cena 1400,- Kč za noc

AP2 (2+2) – cena 1000,- Kč za noc

Mimo sezónu

Mimo hlavní sezonu:

AP1 (4+2) – cena 1200,- Kč za noc (při týdenním pobytu 35% sleva)

AP2 (2+2) – cena 800,- Kč za noc (při týdenním pobytu 35% sleva)

Slevy

Při objednávce týdenního pobytu v hlavní turistické sezóně do 31.5. sleva 15%.
Do 7 dnů od objednávky se platí 50% záloha. Doplatek se hradí při nástupu ubytovateli.

Doplňující informace o ubytování a cenách

V cenách jsou zahrnuty veškeré poplatky za spotřebu vody, energie, parkování a závěrečný úklid.
V cenách není zahrnut rekreační poplatek obci ve výši 10,- Kč/os./noc.


Kontakt Apartmány Rusava Apartmány Rusava levné ubytování Rusava kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti