Pension Mariana

Rudná 61, Rudná pod Pradědem
Kapacita: 70 osob
KcPension MARIANA se nachází v pohoří Jeseníky, v horách s nejčistším ovzduším v České republice, 13 km od nejvyšší hory Praděd, v klidném místě na kraji obce Rudná pod Pradědem.

Umístění a dostupnost objektu

Pension MARIANA je ideálním místem pro odpočinek s možností bohatého sportovního vyžití. Rozsáhlý oplocený areál, vzdálený 0,5 km od hlavní silnice, nabízí fotbalové hřiště, volejbalové hřiště, dětský kolotoč, houpačky, prolézačky, pískoviště, kuželky, ohniště, bazén s nočním osvětlením. Ve vzdálenosti necelých 2 km se nachází lyžařský areál Karlov, provozující přibližně 15 vleků pro sjezdové lyžování (autobusová zastávka se nachází přímo u Pensionu MARIANA a cesta autobusem do lyžařského areálu trvá necelých 10 minut).

Vybavení objektu

Pension MARIANA nabízí ubytování v šesti pokojích a jednom luxusním apartmá pro náročnější klienty, dále je možnost ubytovat se v osmi samostatných chatkách vybavených sociálním zařízením a kuchyňkou, chatky jsou 4 lůžkové s možností 2 přistýlek. V hlavní budově se nachází restaurace s terasou, sauna pro 10 osob, multifunkční herna s ping-pongem, školící místnost a dětský koutek.

Pokoje

Hlavní budova V hlavní budově se nachází: * 5 dvoulůžkových pokojů * 1 apartmá Kapacita ubytování je 12 pevných lůžek a 12 možných přistýlek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Dřevěné chatky V areálu pensionu se nachází 8 jednopatrových chatek, každá se 4 pevnými lůžky a možností 2 přistýlek. Chatky jsou vybaveny společenskou místností s rozkládací válendou, dále pak kuchyňkou s ledničkou a vařičem, a vlastním sociálním zařízením. V 1. patře se nachází ložnice pro 4 osoby. Chatky jsou samostatně vytápěny.

Parkování

V areálu pensionu

Stravování

snídaně, polopenze, plná penze


Kontakt Pension Mariana Pension Mariana levné ubytování Rudná pod Pradědem kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti