Beskydský hotel Relax

Lesní 1689, Rožnov pod Radhoštěm
Kapacita: 178 osob
min. delka 1 denBeskydský hotel RELAX*** v Rožnově pod Radhoštěm V okruhu několika kilometrů v pohoří Beskydy je řada možností pro lyžování,cyklistiku, letní i zimní turistiku. Nabízí se také řada možností relaxace formou výletů do zajímavých míst (Valašské muzeum v přírodě, Pustevny) Je vhodným místem k relaxačním pobytům i rodinné rekreaci.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel situován na kopečku uprostřed lesoparku asi 20 minut pěší chůze z centra města. Ve směru příjezdu od Valašského Meziříčí projedete 1. světelnou křižovatku rovně a asi po 1 km, na dohled před 2. světelnou křižovatkou odbočíte doleva. Ve směru od Frenštátu pod Radhoštěm odbočíte na světelné křižovatce doprava a asi po 100 metrech opět doprava. Po dalších cca 200 metrech již přijedete přímo k areálu hotelu.

Vybavení objektu

Nabízí 85 renovovaných dvoulůžkových pokojů a 3 luxusními apartmány, velké rehabilitační centrum, vnitřní i venkovní bazén, tenisový kurt, minigolf, fitcentrum a kuželnu. Hotel má 7 školících místností s kapacitou až 200 míst pro pořádání malých i velkých meetingů.

Pokoje

Všechny pokoje mají koupelnu se sprchou, WC, TV-sat., telefon, připojení na internet, balkón.

Parkování

Přímo u hotelu velké parkoviště pro 100 aut.

Stravování

Celodenní stravování - výběr z bohatého jídelního lístku, snídaně formou švédského stolu, u polopenze- večeře - výběr ze 3 jídel.

Letní aktivity

Koupání ve venkovním vyhřívaném bazénu, tenis, minigolf.

Zimní aktivity

Koupání ve vnitřním vyhřívaném bazénu, stolní tenis, kuželky, fitcentrum, procedury v rehabilitačním centru.

Celoroční aktivity

Pohodová rodinná dovolená, relaxační pobyty, romantické víkendy pro zamilované, relaxvíkendy.

Celoroční ceny

lůžko ve dvoulůžkovém pokoji od 630,- Kč

Ceny stravování

snídaně v ceně ubytování
oběd od 130,- Kč
večeře od 130,- Kč


Kontakt Beskydský hotel Relax Beskydský hotel Relax levné ubytování Rožnov pod Radhoštěm kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti