Hotel Horal

Radhošťská 1691, Rožnov pod Radhoštěm
Kapacita: 92 osob
Cena: 1250 - 2500 Kč
min. delka 1 denHotel nabízí kvalitní ubytovací a grastronomické služby, které vyhoví i požadavkům náročnější klientely hledající vysokou kvalitu poskytování služeb. V areálu hotelu se nachází wellness centrum s bazénem, které vám nabízí dopřát si opravdovou relaxaci, hloubkovou regenerační kůru či příjemné uvolnění od únavy a stresu.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel se nachází v okrajové části města Rožnov pod Radhoštěm, pod úpatím hory Radhošť. Dostupnost objektu je dobrá. Horal je umístěn ve Valašském kraji, jež má bohatou historii a množství cenných kulturních památek.

Vybavení objektu

Hotel disponuje 42 pokoji s 92 lůžky. V hotelu se nachází hotelová restaurace, vinárna, salónek, kongresové centrum a wellness centrum s bazénem. V letních měsících je v provozu terasa s kapacitou 60 míst. Pro nejmenší hosty je k dispozici dětské hřiště a dětský koutek.

Pokoje

Standard - 14 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky Komfort - 20 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky Čtyřlůžkový pokoj - Standard - 1 čtyřlůžkový pokoj s možností přistýlky Čtyřlůžkový pokoj - Komfort - 3 čtyřlůžkový pokoj s možností přistýlky Apartmá - 2 luxusní dvoulůžkové apartmá s možnosti přistýlky Bezbariérový - Komfort 1 dvoulůžkový pokoj s bezbariérovým přístupem Bezbarierový - Standard 1 dvoulůžkový pokoj s bezbariérovým přístupem Pokoje jsou vybaveny v moderním stylu s LCD televizorem a DVD přehrávačem,telefonem,pracovním stolem,trezorem, WiFi internetovým připojením. Součástí pokoje je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, fénem, županem a pantoflemi.

Služby

Služby recepce: provoz non stop směnárna úschovna cenných předmětů prodej suvenýrů zajišťování taxi služby praní prádla úschovna lyží kancelářské služby wellness centrum - masáže, whirpool, solná parní sauna, bylinná parní sauna, finská sauna, ochlazovací bazén s vodopádem, ledová sprcha, ledová kašna, tepidárium, fontána s pitnou vodou

Parkování

Před hotelem se nachází kamerově střežené parkoviště, které se na noc zavírá závorou. Parkování je pro hotelové hosty zdarma.

Stravování

V příjemném prostředí restaurace je připraveno 100 míst pro pořádání svatebních a rodinných oslav, firemních večírků a rautů. Bohatá snídaně formou bufetu společně s příjemným posezením v prosklené restauraci vám zpříjemní začátek vašeho dne. Nabízíme vám velké množství jídel domácí a zahraniční kuchyně včetně krajových specialit. Od pondělí do pátku podáváme polední menu s výběrem ze 4 druhů jídel. V hotelové vinotéce najdete více než 40 druhů kvalitních tuzemských i zahraničních vín. Pátky a soboty jsou obohaceny tanečními večery s živou hudbou. Možno je přiobjednat polopenzi (180,-Kč / osoba / den) nebo plnou penzi (360,-Kč / osoba / den)

Letní aktivity

Pro vyznavače sportu jsou v blízkém okolí hotelu k dispozici venkovní bazény, trampolíny, golfové hřiště, tenisové kurty,jezdecký areál, stezky pro pěší turistiku a cykloturistiku, lanová dráha aj.Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm představuje unikátní centrum lidového stavitelství. Tato kulturně-přírodní památka, jejíž návštěvnost je srovnatelná s návštěvností Pražského hradu, umožňuje v koncepci "živého muzea" předvádět tradiční řemesla, pěstovat původní plodiny i chovat tradičním způsobem dobytek. K dalším známým místům v okolí Rožnova patří sklářské městečko Karolínka, rozhledna Súkenická, Hrad Hukvaldy, Velké Karlovice aj.

Zimní aktivity

Pro vyznavače zimních sportů je ve městě krytý bazén s tobogánem, zimní stadion, řada lyžařských vleků ve střediscích Pustevny, Soláň, Horní Bečva a Bílá, a běžkařské tratě.

Celoroční aktivity

Wellness centrum Horal Vám nabízí dopřát si opravdovou relaxaci, hloubkovou regenerační kůru či příjemné uvolnění od únavy a stresu. Hotel HORAL nabízí pro zpestření pobytu možnost využít hotelový bazén s protiproudem a dalšími masážními atrakcemi, jako jsou masážní trysky, dnové chrliče a kačení zobák. Hoteloví hosté můžou bazén využívat každý den od 8 hodin ráno do 22 hodin večer.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Salónek s kapacitou 45 míst tvoří ideální prostředí pro vaše rodinné oslavy, srazy, svatby a promoce. Výhodou je velký taneční parket. Salónek s variabilním uspořádáním stolů je vhodný pro školení, prezentaci firem, jazykové kurzy, firemní večírky a rauty. Na základě vašich požadavků zajistíme: živou hudbu, cimbálovou muziku, květinovou výzdobu, degustaci vín, cukrářské speciality, coffebreaky, zhotovení svatebních fotografií a CD. Technické vybavení: televize, video, flipchar, plátno - v ceně pronájmu dataprojektor - cena 1000,- Kč/ den DVD přehrávač Wifi bezdrátové připojení Nově vybudovaný kongresový sál s kapacitou 100 míst je vhodným prostorem pro velká školení, plesy, přednášky, meetingy a různé společenské akce. Dataprojektor Zabudovaná plátna LCD televize Ozvučení s mikrofony (bezdrátový i pevný) DVD přehrávač Flipchart tabule Satelitní příjem Mezi další vybavení Kobresového sálu patři: řečnický pult, laserové ukazovátko, taneční parket, bar, kongresové stoly (se zásuvkami), možnost zatemnění při projekci, šatna

Celoroční ceny

dvoulůžkový pokoj standart - 1 osoba - 1250,-Kč / noc
dvoulůžkový pokoj standart - 2 osoby - 1350,-Kč / noc
dvoulůžkový pokoj komfort - 1 osoba - 1350,-Kč / noc
dvoulůžkový pokoj komfort - 2 osoby - 1450,-Kč / noc
čtyřlůžkový pokoj komfort - 2650,-Kč / noc
čtyřlůžkový pokoj standart - 2420,-Kč/ noc
apartmán č.102 - 1 osoba - 2000,-Kč/ noc
apartmán č.102 - 2 osoby - 2200,-Kč/ noc
apartmán č.306 - 1 osoba - 2250,-Kč/ noc
apartmán č.306 - 2 osoby - 2500,-Kč/ noc
přistýlka- 550,-Kč / noc
přistýlka dítě - 400,-Kč / noc
rekreační poplatek - 15,-Kč/ osoba / noc

Ceny stravování

snídaně jsou zahrnuty v ceně ubytování
polopenze - 180,-Kč za osobu / den
plná penze - 360,-Kč za osobu / den


Kontakt Hotel Horal Hotel Horal levné ubytování Rožnov pod Radhoštěm kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti