Penzion Orlicko

na Penziony.cz
od roku 2010
Nebeská Rybná čp.162, Rokytnice v Orlických horách
Kapacita: 24 osob
Cena: 230 - 350 Kč
min. delka 1 denPenzion ORLICKO se nachází v Nebeské Rybné. Nebeská Rybná je vesnička, která má 80 obyvatel a je vzdálena asi 6 km od Rokytnice v Orlických horách. Možnost ubytování ve dvou dvoulůžkových, dvou třílůžkových a dvou šestilůžkových pokojích. Na každém pokoi vlastní sociální zařízení. Vybavení pokojů TV, lednice, minibar, připojení wifi.V přízemí penzionu bar a společenská místnost s možností vlastního vaření pro ubytováné. Polze zjistit stravování. Snídaně v penzionu. Polepenze nebo plná penze lze zjistit pov nedaleké restauraci cca. 100m.U penziónu golfové hřiště, hřiště na míčové hry, bazén. V penzionu možnost zapůjčení golfových potřeb nebo kol. Další informace na www.orlickoas.cz

Umístění a dostupnost objektu

Objekt leží v centru Nebeské Rybné vzdálené cca.6 km od Rokytnice v Orlických horách. Nebeská Rybná je malá vesnička, která má 80 obyvatel. Dostupnost vlakem do Rokytnice v O.h. dále po dohodě možno zajistit odvoz autem. Autobusová zastávka cca.150 m od objektu.

Vybavení objektu

Objekt je vybaven v přízemí společenskou místností pro ubytované kde je možnost vlastního vaření, dětský koutek. Dále v přízemí bar + půjčovna golfových potřeb a možnost zapůjčení kol. U objektu golfové hřiště. V celém objektu možnost připojení wifi.

Pokoje

Pokoje jsou vybaveny vlastní sociální zařízení, TV, lednice. Možnost připojení wifi v celém objektu. Pro hosty, kteří nemají vlastní počítač sebou možný přístup na internet.

Služby

K dispozici bar, společenská místnost s možností vlastního vaření. V objektu půjčovna kol a golfových potřeb. U objektu cvičné golfové odpaliště a cvičné golfové hřiště 6 jamek.Dále je možno využít bazén a hřiště na míčové hry u objektu. U objektu je lyžárna a kolárna, kde je možno uskladnit lyže, kola nebo jiné věci.

Parkování

Parkování přímo u objektu.

Stravování

Možnost snídaní. Polepenze nebo plná penze možná v nedaleké restauraci cca.100 m.

Letní aktivity

Golfové hřiště + golfové odpaliště,turistika, cykloturistika, venkovní bazén, dětské hřiště, hřiště na míčové hry. Další na www.orlickoas.cz

Zimní aktivity

Lyžování cca.3 km SKI areál Říčky pro náročné. Pro méně naročné možno využít menší sjezdovky v Rokytnici v O.h. 6 km a Zdobnice 5 km. Běžecké tratě.

Celoroční aktivity

Turistika, klid a odpočinek.

Doplňující informace o ubytování a cenách

ZVLÁŠTNOSTÍ je golfová akademie a cvičné odpaliště. NENÍ TŘEBA ZELENÁ KERTA. Hole Vám zapůjčíme a základy golfu Vás naučíme. Po úvodní instruktáži mohou hřiště využít i začátečníci. Hřiště je zajímavé i pro golfisty. Další informace www.orlickoas.cz

Celoroční ceny

Jedna noc 350,- Kč/osoba/den. Dvě noci 300,- Kč/osoba/den. Tři a více nocí 250,-Kč/osoba/den.
Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den.


Celý penzion jedna noc 6000,-Kč/den. Dvě noci 5000,-/den. Tři a více nocí 4000,-/den.

Ceny stravování

Snídaně 50,- Kč.

Slevy

Pro ubytované možnost slevy na půjčovné golfových potřeb a půjčovné kol. V případě obsazení celého objektu vždy ceny smluvní.


Kontakt Penzion Orlicko Penzion Orlicko levné ubytování Rokytnice v Orlických horách kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti