Hotel Pratol

Černokostelecká 422, Říčany
Kapacita: 110 osob
Cena: 500 - 2450 Kč
min. delka 1 denHotel Pratol Říčany se nachází na jihovýchodním okraji Prahy v městečku Říčany nedaleko dálnice D1 Praha-Brno. Je situován v dosahu pamětihodností Prahy, ale i přírody, parků a lesů. Jeho poloha je ideálním východiskem pro návštěvu nejen Prahy, ale i dalších pamětihodností České republiky (Kutná Hora, Konopiště, atd.).

Umístění a dostupnost objektu

JAK NÁS NAJDETE : - AUTEM - nejjednodušší je sjet z dálnice D1 exit 11, zahnout ve směru na Říčany, na kruhových objezdech rovně a za benzínovou pumpou za viaduktem zahnout doleva - BUSEM - z Prahy z konečné zastávky metra „C” Háje autokarem č. 381 nebo 382 nebo 383 nebo 387 do zastávky Průmyslový areál Černokostelecká ( první zastávka za Prahou u Lidlu). Hotel PRATOL Říčany je cca 100m od zastávky ve směru jízdy. Po předložení pražské přestupní jízdenky se doplácí přímo řidiči autobusu. - VLAKEM - do zastávky Říčany – hotel je od železniční stanice vzdálen cca 10 – 15 minut pěšky.

Vybavení objektu

Vybavení hotelu vyhovuje širokému spektru turistů – ti, kteří zde chtějí strávit rodinnou dovolenou, ocení kromě již zmiňované výhodné polohy i účelně zařízené pokoje se sprchou/WC, příjemnou restauraci, a rovněž lázeňské centrum s bazénem, saunou a vířivkou, které dokáže zpříjemnit pobyt i při špatném počasí. Firemní klientela ocení konferenční salonky, které zaručí nerušené pořádání firemních akcí, a rovněž kvalitní stravovací služby dle jejich přání. A konečně ti, kteří přijíždějí autem, nebudou mít díky hotelovému parkovišti starosti se zaparkováním, dokonce mohou využít služeb myčky, která patří k hotelu

Pokoje

Hotel nabízí ubytování v 30 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. V každém pokoji je sprcha, WC, telefon s přímou provolbou a barevná televize se satelitem. Ve všech prostorách hotelu je bezplatné WiFi připojení na internet, na recepci je možné si zapůjčit vysoušeč vlasů nebo nějakou společenskou hru, je zde i prodej suvenýrů, nápojů, drobného zboží a cigaret. Během provozu restaurace je zajištěna pokojová služba, recepce je hostům k dispozici non-stop. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, oběd nebo večeři Vám rádi zajistíme v naší restauraci

Služby

Kromě ubytování, stravování a konferenčních služeb nabízí hotel např.i následující služby- vstupenky na kulturní představení - okružní jízdy Prahou pro skupiny i jednotlivce - výlety po památkách České republiky - transfery, pronájem aut - zprostředkování sportovních aktivit v okolí hotelu (jízdy na koni, bowling atd.) - prodej suvenýrů a broušeného skla, nápojů, cigaret a sladkostí - prodej základních hygienických potřeb - zprostředkování průvodcovských služeb v mnoha jazycích … a další služby dle přání klienta – prosíme kontaktujte nás – přesvědčíte se

Parkování

Ti, kteří přijíždějí autem nebo autobusem, nebudou mít díky hotelovému parkovišti starosti se zaparkováním, dokonce mohou využít služeb myčky, která patří k hotelu

Stravování

Hotelová restaurace nabízí široký výběr jídel české a mezinárodní kuchyně za přijatelné ceny, každý den je k dispozici denní menu 2 chody + minerálka nebo kofola 0,2l za 89,--Kč . Pro školení se zajišťují coffee breaky, díky tanečnímu parketu je možné zajistit taneční večer - hudbu dle Vašich představ rádi zajistíme. Velmi rádi restauraci nebo přilehlý salonek zarezervujeme pro uzavřenou společnost a připravíme jak malé občerstvení tak slavností raut nebo pohoštění o několika chodech - dle Vašeho přání.

Letní aktivity

Cca 10 minut vzdálené přírodní koupaliště Jureček překvapí krásným okolím jakoby nedotčeným blízkostí města. I procházky Ladovým krajem např. po stopách kocoura Mikeše lze jen doporučit. Pro cyklisty je zde k dispozici velké množství cyklostezek, pro glofisty je v nedalekém Mukařově otevřeno malé golfové hřiště.

Celoroční aktivity

Nejen hotelovým hostům je určeno lázeňské centrum s bazénem, saunou a vířivkou. Kvalita vody v bazénu s rozměry 15 x 5 x 1,5m dovoluje i koupání kojenců. Pro sportovně založené jsou určeny hodiny aquaaerobicu. Na přání klientů je možné objednat i masáže. Pro skupinové nebo celodenní rezervace je možné domluvit speciální cenu . Kdykoliv nás prosím kontaktujte. Děkujeme Kromě bazénu v hotelu je možné navštívit cca 5km vzdálený aquapark v Čestlicích nebo si zahrát bowling v nedalekém Tehově.

Celoroční ceny


TOP TERMÍNY OSTATNÍ
JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ 1300 CZK 1190 CZK
DVOULŮŽKOVÝ POKOJ 1890 CZK 1590 CZK
TŘÍLŮŽKOVÝ POKOJ 2400 CZK 1950 CZK
APARTMÁN 2800 CZK 2150 CZK
JEDNO DÍTĚ DO 4 LET ZDARMA ZDARMA
JEDNO DÍTĚ 4-12 LET V POKOJI S DVĚMA PLNĚ PLATÍCÍMI OSOBAMI ZDARMA
PES NA POKOJI 200 CZK 200 CZK
KONFERENČNÍ SALONKY 1200 – 2150 CZK/DEN DTTO
LÁZNĚ 150 CZK/ HOD. DTTO
POLOPENZE - MENU od 89 CZK DTTO
PARKING ZDARMA DTTO

Slevy

Uvedené ceny jsou pouze informativní a v závislosti na obsazenosti hotelu a charakteru poptávané akce nabízí hotel velké slevy – kdykoliv nás prosím kontaktujte – vytvoříme Vám nabídku na míru.


Kontakt Hotel Pratol Hotel Pratol levné ubytování Říčany kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti