Hotel Oáza Říčany

V Chobotě 2112, Říčany
Kapacita: 60 osob
Cena: 980 - 1350 Kč
min. delka 1 denUbytování je vhodné jak pro dovolenou, tak pro pořádání sportovních a firemních akcí vč. školení. Vzhledem k vzdálenosti od centra Prahy (20 km) je ubytování vhodné i pro obchodní cestující.

Umístění a dostupnost objektu

Sportovně relaxační areál Oáza Říčany se nachází v těsné blízkosti Prahy (20km od centra) v malebném prostředí v lokalitě "Marvánek" v Říčanech u Prahy. Je situován na pozemcích o rozloze 16.000 m2 v těsné blízkosti hlubokých lesů a rybníků.

Vybavení objektu

Areál nabízí ubytování v řadových bungalovech (kategorie 3hvězdičky), návštěvníkům je k dispozici útulná restaurace s velikou letní terasou, kde mohou ochutnat speciality české i mezinárodní kuchyně. Je možné si zarelaxovat v bazénu, sauně whirlpoolu nebo si zahrát plážový volejbal. Pro děti je k dispozici dětské hřiště s brouzdalištěm.

Pokoje

Celková kapacita je 30 dvoulůžkových pokojů. V 15 je možná též přistýlka. K dispozici jsou rovněž pokoje vzájemně propojené dveřmi (vhodné pro rodiny s dětmi).

Služby

Kosmetika a masáže, půjčovna jízdních kol, prodejna sportovního zboží. Návštěvníci našeho zařízení mohou využít rovněž naši nabídku na jednodenní i vícedenní okružní jízdy Prahou s odborným výkladem o nejzajímavějších architektonických a kulturních památkách.

Stravování

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně. Večeře výběr ze 2 menu - polévka a hl. chod, za příplatek 65 Kč možnost oběda - výběr ze 2 menu. Areál disponuje restaurací s celkovou kapacitou cca 90 míst uvnitř a dalších cca 150 míst na terasách.

Letní aktivity

V areálu se nachází venkovní bazén 5 x 12 x 1,6 m. Tento bazén je v provozu během "letní" tenisové sezóny tj. od 15.4. - do 15.10. Bazén je vybaven automatickou úpravou vody vč. pískové filtrace a vytápění. Je zakryt mobilním zastřešením. K dispozici jsou slunečníky, nebo lehátka na přilehlých prostorách (dlažba nebo tráva). Pro návštěvníky bazénu slouží zázemí - šatny, sprchy a WC v hlavní budově a rovněž sprcha se studenou vodou u bazénu.Pro zájemce či hosty Oázy Říčany, kteří mají rádi aktivní dovolenou nabízíme jednodenní výlet k řece Sázavě spojený se sjížděním jednoho z nejatraktivnějších úseku této řeky na kanoi či raftu. Pro hosty, kteří mají zájem o "adrenalinové" sporty je připravena speciální nabídka tandemových seskoků padákem. Jízda na koni, tenis, plážový volejbal.

Zimní aktivity

Tenis, aerobic, stolní tenis

Celoroční aktivity

Tenis, aerobic, stolní tenis

Celoroční ceny

Bezbariérový pokoj [2/0] - 980 Kč/osoba/noc
Dvoulůžkový [2/0] - 980 Kč/osoba/noc
Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou - 980 Kč/osoba/noc

Ceny stravování

snídaně v ceně ubytování
večeře výběr ze 2 menu - polévka a hl. chod, za příplatek 65 Kč


Kontakt Hotel Oáza Říčany Hotel Oáza Říčany levné ubytování Říčany kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti