Pension Mandl

Řetová 200, Řetová
Kapacita: 40 osob
min. delka 2 dnyPension Mandl je nově postaven na místě, kde původně stávala stará výletní hospoda, v blízkosti rybníka.

Umístění a dostupnost objektu

Pension se blízko vesničky Řetová mezi městy Ústí nad Orlicí, Česká Třebová a Litomyšl.

Vybavení objektu

V přízemí Pensionu Mandl se nachází stylová restaurace s nekuřáckým salonkem. Pokud máte rádi čerstvý vzduch tak máte možnost posedět na zastřešené venkovní terase s výhledem na lesy a nedaleký rybník. Pro oslavy nebo konference je možné využít multifunkčního sálu. Pension Mandl se ideálně hodí pro uspořádání rodinné oslavy, svatby či školního srazu. Na přání jsme schopni na naší terase zajistit grilování steaků, klobás nebo vepřové kýty. Pro pořádání menších oslav kde se vyžaduje trochu soukromí máme k dispozici kamennou vinárnu, kde na přání zajistíme obsluhu. Tato místnost je oficiální obřadní síň obce Řetová.

Pokoje

Pension Mandl nabízí ubytování v 15 jedno, dvou, třech a čtyřlůžkových pokojích. Pokoje v prvním patře jsou vybaveny sprchou a WC. Ve druhém patře mají pokoje společné sprchy a WC. Ve všech pokojích je možnost připojení k internetu.

Parkování

Parkování je možné před pensionem

Stravování

Pension má vlastní restauraci. Můžete si vybrat z denního menu nebo z jídelního lístku.

Celoroční aktivity

V okolí našeho pensionu Mandl najdete spoustu zajímavostí. Nezáleží jaké počasí právě je, vždy si najdete zajimavý tip na výlet. V našem kraji se rozhodně nudit nebudete. Konkrétní aktivity naleznete na našich webových stránkách. www.pension-mandl.cz

Celoroční ceny

500,-

Slevy

10% při ubytování 3 a více nocí


Kontakt Pension Mandl Pension Mandl levné ubytování Řetová kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti