Statek a penzion Růdník

Hornická 850, Ratíškovice
Kapacita: 20 osob
Cena: 250 - 300 Kč
min. delka 1 denNabízíme ubytování na statku Růdník, vhodné nejen pro milovníky koní. Kapacita penzionu Růdník je 20 lůžek. Ubytování nabízíme ve dvou dvojlůžkových pokojích, jednom trojlůžkovém, dvou čtyřlůžkových a jednom pětilůžkovém. Hostům je k dispozici společenská místnost, restaurace, uschování kol a venkovní posezení. Ubytování s domácím zvířetem zdarma. Parkoviště v areálu penzionu zdarma. Ubytování v penzionu je vhodné jak pro individuální rekreaci, tak pro pobyty skupin, např. školní pobyty. V areálu pensionu se nachází hřebčín, který se svou velikostí řadí na druhé v ČR. Pro milovníky koní jsou také připraveny služby jako vyjížďka na koni, vyjížďka v kočáře, výuka jízdy na koni. Růdník je vhodý také pro pořádání svateb(kapacita restaurace: uvnitř-25 míst, venku-50 míst, možnost vyjížďky ve svatebním kočáře). Na své si také přijdou nejen rekreační sportovci. Silnice táhnoucí se z Růdníku k nedalekému městu Bzenci, je ideální pro in-line bruslení a cykloturistiku. Osmikilometrová trase vede mírně zvlněným terénem, takže i ti náročnější budou spokojeni.

Umístění a dostupnost objektu

Statek leží na samotě v krásné, mírně zvlněné krajiněs ideálními podmínkami pro chov koní. Okolní lesy jsou dlouhodobě vyhledávaným rájem pro houbaře, turisty, cyklisty a milovníky přírody. Penzion Růdník sídlí v příjemném prostředí cca 1,5km východně od obce Ratíškovice na Jižní Moravě.

Vybavení objektu

V areálu se nachází 2.největší hřebčín v ČR.

Pokoje

Pokoje jsou v hlavní budově. Soc. zařízení je na chodbě.

Parkování

V areálu penzionu je parkoviště.

Stravování

U penzionu je pro hosty i pro veřejnost k dispozici restaurace. Kapacita restauraceje 25 míst uvnitř a 50 venku, proto je vhodná k pořádání rodinných oslav, svatebních hostin i firemních akcí. V létě provádím grilování selat. K dispozici snídaně, polopenze a plná penze. Cena snídaně je 50,- Kč.

Celoroční aktivity

Nabídka služeb pro milovníky koní: vyjíždka do přírody 250,-Kč/60min. Výuka jízdy na koni 350,- Kč/60min. Vyjížďka kočárem po okolí 500,-Kč/60min. Na své si také příjdou nejen rekreační sportovci. Silnice táhnoucí se z Růdníku lesem k nedalekému městu Bzenci, je idealní pro in-line bruslení a cykloturistiku. Osmikilometrová trasa vede mírně zvlněným terénem, takze i ti náročnějsí budou jistě spokojeni.

Celoroční ceny

250-300Kč/lůžko/noc

Letní sezóna

250-300Kč/lůžko/noc

Zimní sezóna

250Kč/lůžko/noc

Mimo sezónu

250Kč/lůžko/noc

Ceny stravování

Snídaně: 50 Kč
Oběd dle jídelního lístku.

Slevy

Dítě do 5 let je zdrama bez nároku na lůžko.


Kontakt Statek a penzion Růdník Statek a penzion Růdník levné ubytování Ratíškovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti