Ubytování Kubiková Miluše

na Penziony.cz
od roku 2010
Nádražní 646, Rakvice
Kapacita: 8 osob osob
Cena: 250 - 300 Kč
min. delka 2 dnyObjekt se nachází v turisticky atraktivní oblasti, která se vyznačuje bohatstvím historických památek i přírodních zajímavostí a je protkána množstvím stezek, které jsou zde velmi dobře značeny. K poznávání všech pamětihodností tohoto kraje můžete využít jízdního kola.

Umístění a dostupnost objektu

Obec Rakvice se nachází na okraji CHKO Pálavské vrchy a Lednicko Valtického areálu. Dostupnost vlak i autobus do zastávky Rakvice. Autem z dálnice D2 sjezd Hustopeče 12 km nebo Podivín 6 km. Vzdálenost: Mikulov - 18 km Lednice - 10 km Hustopeče - 10 km Břeclav - 15 km Nové Mlýny - 6 km

Vybavení objektu

V objektu se nachází jeden 3 pokojový samostatný apartmán pro 6 - 8 osob s koupelnou, WC a vybavenou kuchyní. Apartmán je vytápěn plynovým topením s dodávkou teplé vody.

Pokoje

Třílůžkový pokoj - zařízený starožitnou ložnicí. Čtyřlůžkový pokoj - zařízený válendami, nočními stolky a skříněmi. Malý obývací pokoj s televizí a možností přespání na rozkládacím gauči. Koupelna s vanou a samostatné WC. Vybavená kuchyně s chladničkou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, plynovým vařičem a horkovzdušnou troubou.

Služby

Možnost vlastního vaření ve vybavené kuchyni, připojení na Internet, venkovní posezení se zahradním krbem, možnost úschovy kol v garáži. V případě zájmu možnost dopravy po okolí.

Parkování

Parkování ve dvoře.

Stravování

Vlastní vaření. Restaurace Réva 1,5 km Restaurace u Šutráku 2 km Pizerie na náměstí 1.5 km

Letní aktivity

Koupání v "Šutráku", koupání a vodní sporty (wingsurfing, jachty) na vodní nádrži Nové Mlýny, koupaliště Hustopeče, Břeclav, Mikulov, Němčičky. Turistika a cykloturistika, rybaření. Tenisová a fotbalová hřiště. Jezdecké sporty Rakvice a Lednice.

Zimní aktivity

Lyžařský vlek Němčičky.

Celoroční aktivity

Možnost návštěvy vinných sklepů. Hala na tenis a squash, bowling, kulečník, šipky.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Možnost "alkohol taxi" - odvoz z vinařských akcí (otevřené sklepy a košty vín pod.).

Letní sezóna

300,- Kč za osobu a noc

Zimní sezóna

300,- Kč za osobu a noc

Mimo sezónu

300,- Kč za osobu a noc

Doplňující informace o ubytování a cenách

Cena pobytu včetně rekreačního poplatku.
Zvířata nejsou povolena.
Možnost uložení kol.
Parkováni ve dvoře.


Kontakt Ubytování Kubiková Miluše Ubytování Kubiková Miluše levné ubytování Rakvice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti