Pension Coloseum

Květnové náměstí 5, Průhonice
Kapacita: 36 osob
Cena: 990 - 2490 Kč
min. delka 1 denPension Coloseum nabízí ubytování v příjemně vybavených pokojích s možností pronájmu salonku pro Vaše školení či obchodní jednání. Jedinečnou volbou je zde i pořádání narozeninových oslav a svatebních hostin.

Umístění a dostupnost objektu

Pension Coloseum je umístěn v atraktivní části obce Průhonice vzdálené od Prahy pouhých pár minut autem či hromadnou dopravou. Leží v těsné blízkosti Dendrologické zahrady a známého Průhonického parku, který je pod ochranou organizace UNESCO.

Pokoje

Pension nabízí ubytování v 15 nekuřáckých pokojích a celkem disponuje 36 lůžky. Každý pokoj je vybaven TV, fénem, vlastním sociálním zařízením a vysokorychlostním připojením k internetu. Pro rodiny s dětmi doporučujeme využít možnost apartmánu, tedy 2 pokoje spojené uzamykatelnými dveřmi. Na každém z těchto pokojů je vlastní sociální zařízení a TV.

Služby

Zajišťujeme pronájem vozidel, okružní jízdy a výlety, vstupenky do ZOO Praha a do Průhonického parku, prodej jízdenek MHD, pohledů a známek, kopírování a skenování. Pro Vaše speciální příležitosti rádi zajistíme narozeninové dorty, květiny i piknikové koše.

Parkování

Parkování zdarma na parkovišti umístěném za pensionem.

Stravování

Pension se nachází v objektu společně s restaurací Pizza Coloseum, která je proslulá svými vynikajícími italskými pokrmy a rozšířenou nabídkou vín. Na své si přijdou nejen dospělí, ale i děti. Pro ně zde nově vznikl dětský koutek se spoustou hraček a nekonečné zábavy.

Celoroční aktivity

Pořádání svatebních hostin ,narozeninových oslav, firemních akcí a školení.

Letní sezóna

Jednolůžkový pokoj 1190 Kč
Dvoulůžkvový pokoj 1590 Kč
Třílůžkový pokoj 1990 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 2290 Kč
Apartmán 2490 Kč

Zimní sezóna

Jednolůžkový pokoj 990 Kč
Dvoulůžkvový pokoj 1350 Kč
Třílůžkový pokoj 1700 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 1900 Kč
Apartmán 2090 Kč

Slevy

S Bakartou získáte slevu 10% na ubytování a až 10% na konzumaci ve všech provozovnách Pizzeria Coloseum, Jarmark a U Bezoušků. Při ubytování 3 a více nocí sleva na ubytování 15%.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ceny jsou uvedeny včetně snídaně, DPH, Wi-Fi připojení, parkovného na hotelovém parkovišti a místních poplatků. Děti to 6 let zdarma. Poslušná zvířátka jsou u nás vítána.


Kontakt Pension Coloseum Pension Coloseum levné ubytování Průhonice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti