Penzion u muzea

Nám.Hynka Kličky 79, Příbram
Kapacita: 14 osob
Cena: 350 - 600 Kč
min. delka 1 denPenzion u muzea je nový penzion, dokončený v roce 2011. Nachází se v těsném sousedství Hornického muzea v Příbrami v historické části Březových Hor. Za historickým domem Vimrovna, ve kterém je obchod s keramickou dílnou, se nalézá ve dvoře prostorný přízemní dům s kompletně vybavenými pokoji zaručujícími maximální pohodlí a klid. Tichý dvůr s útulnou zahrádkou může sloužit k nerušenému posezení s přáteli. Příjemné soukromí je ideální pro organizované skupiny, nebo k delšímu pobytu. Ubytování je vhodné pro turisty, rodiny s dětmi, cyklisty i obchodní cestující. Penzion je nekuřácký.

Umístění a dostupnost objektu

Královské horní město Příbram je vzdáleno 60 km od Prahy v jižní oblasti středních Čech. Okolní krajině vévodí malebné pohoří Brdy. Zveme milovníky přírody, turisty, cyklisty, houbaře, sportovce i rodiny s dětmi k prožití příjemné dovolené. Penzion u muzea všichni velmi snadno naleznou, neboť se nachází na náměstí H.Kličky v samém centru Březových Hor.

Vybavení objektu

Penzion u muzea je prostorný přízemní dům v uzavřeném dvoře se zahrádkou. Kapacita penzionu je 12 lůžek + 2 přistýlky.

Pokoje

Penzion nabízí ubytování ve dvou až třílůžkovách pokojích a v apartmanu pro 4 osoby. Všechny pokoje jsou prostorné, vybavené samostatnou koupelnou s WC, televizí a připojením na WI-FI. Součástí všech pokojů je samostatná kuchyňka s vařičem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou a ledničkou.

Služby

možnost úschovy kol

Parkování

Parkování je možné přímo před domem na náměstí H.Kličky.

Stravování

V těsné blízkosti penzionu /1-3/ min. chůze je několik restaurací, 2 pizzerie, bufet s teplým občerstvením, tarfika a obchod s potravinami.

Letní aktivity

Léto nabízí mnoho možností - především návštěvu kulturních památek: Svatá Hora, Hornické muzeum - jízda hornickým vláčkem, fárání do podzemí, zámek Březnice, Památník Antonína Dvořáka ve Vysoké u Příbrami, hrad Zvíkov, hrad Orlík, Památník Karla Čapka ve Strži u Dobříše, Památník Vojna u obce Lešetice. Pro chvíle odpočinku je možné využít Aquapark s venkovním i vnitřním plaveckým bazénem, tobogany, saunu a parní lázně. Areál Nového Rybníka nabízí koupání v přírodním koupališti, horolezeckou stěnu, skatepark, letní kino. Pohoří Brdy jsou oblíbeným místem houbařů a cyklistů.

Zimní aktivity

Ze zimních aktivit je asi nejoblíbenější běžkování na Brdech. Příbram může nabídnout i Aquapark s vnitřním vyhřívaným bazénem, saunu, parní lázně. Zimní stadion nabízí bruslení.

Celoroční aktivity

Oblast je turisticky velmi atraktivní. Blízkost Brd nabízí sportovcům celoroční možnosti sportování. Hosté mohou navštívit poutní místo Svatou Horu a Hornické muzeum. Ve staré Příbrami je Zámeček - Ernestinum, bývalé sídlo pražských arcibiskupů, dnes informační centrum, výstavní síň, Muzeum III. odboje a Galerie Františka Drtikola. V Příbrami je divadlo Antonína Dvořáka, kino i Aquapark s plaveckým bazénem, tobogany, saunou a parní lázní.

Doplňující informace o ubytování a cenách

V Příbrami se pořádá pravidelně řada mimořádných akcí. Např: Hornické sympozium ve vědě a technice Celosvětová výstava Nože Rekonstrukce konce II.světové války Slivice Rally Příbram

Celoroční ceny

Pokoj 1 osoba 600,- Kč
Pokoj 2 osoby 800,- Kč
Pokoj 3 osoby 1.050,- Kč
Přistýlka 280,- Kč
Dítě do 15 let 280,- Kč

Ceny stravování

V těsné blízkosti penzionu je několik restaurací, přímo v penzionu se nevaří.
Možnost vlastního vaření je v plně vybavených kuchyních.

Slevy

Při dlouhodobém pobytu nad 1 měsíc je možná individuální sleva.


Kontakt Penzion u muzea Penzion u muzea levné ubytování Příbram kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti