Villa Adam

na Penziony.cz
od roku 2009
Doudova 325/14, Praha
Kapacita: 26 osob
Cena: 350 - 700 Kč
min. delka 1 denPenzion Vila Adam je útulný rodinný pension,provozovaný od roku 1996 a má již řadu svých stálých hostů.Je situován v dochozí vzdálenosti od Vyšehradu a Kongresového centra u st.metra"Pražského povstání" v klidné vilové zástavbě s velkými zahradami.Vyznacuje se příjemnou atmosférou,tichem, vstřicnou a milou pani majitelkou.Bezproblémové parkování v uzav.objektu a jednoduchý výjezd na pražský okruh bez projíždění centrem je výhodou.Hosté mají možnost využit posezení na zahradě a zapůjčit si grill. Od roku 2012 nabízíme nově zrekonstruované apartmány ve vedlejsi vile.Tyto jsou vybaveny plně zařizenou kuchyni a v kategorii lux,maji výhled na Vyšehrad a Prahu.Ubytování je vhodné pro jednotlivce,zamilované páry,služební cesty,stážisty,menši skupiny nebo rodiny s dětmi.Nabizime i dlouhodobé ubytování za vyhodné ceny.Poskytujeme výrazné slevy za opakované pobyty.Budeme se těšit na vaši návšěvu.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion je 5 min,.chůze od metra Pražského povstáni,třeti-výstupní stanice od Václavského nám.Jízda metrem do centra trvá 7minut.Objekt se nachází v tiché,vilové čtvrti Podoli,obklopen krásnými zahradami a přitom v centru a uprostřed děni.Starobylý Vyšehrad a Kongresové centrum je vzdáleno 10 minut chůze.Nedaleko je také Česká televize s příjemnou restaurací a park s kavárnou "Na půl cesty" a dětským hřištěm.10 minut chůze od penzionu se nacházi nemocnice a porodnice Podolí. Poblíž je stadion Děkanka,Žluté lázně,plavecký bazén Podolí sportovní centrum Brumlovka,tenisové kurty.Od penzionu je jednoduchý výjezd směr Brno,Ćeské Budějovice, Plzeň, i severojižní spojku ,aniž by bylo nutné projíždět centrem.

Pokoje

Ve Vile A jsou v patře dva dvoulůžkové pokoje,jeden třilůžkový a jeden čtyřlůžkový pokoj s přitýlkou.V přizemi je studio s kuchyni a s vlastním vchodem ze zahradni terasy.Všechny pokoje maji svoji koupelnu. Ve Vile B jsou jednopokojové,dvoupokojové ,třílůžkové,čtyřlůžkové apartmány,všechny s plně vybavenou kuchyni,wc a koupelnou.Dva velké vzájemně propojené apartmány pro 8-9 osob.Apartmány luxuryy mají terasu a výhled na Vyšehrad a Prahu.

Služby

Snidaně jsou podávány v hale na objednáni předem.Pro větši skupiny se podávají snidaně v rautove mistnosti s venkovni terasou v poslednim patre vily Barbora,nebo je možné objednat v restauraci České televize./5 minut chůze / na požádáni můžeme poskytnout prani a žehleni. Zapůjčujeme venkovni gril Obstaráme listky na kulturni akce pro jednotlivce i skupiny Průvodcovske služby zařídíme v němčine ,angličtine,francouzštine Zajistime transfer na letiste

Parkování

parkováni v uzavřeném objektu za cenu 120 CZK/noc možnost parkování před vilou zdarma možnost parkování autobusu zdarma před vilou

Stravování

V okoli penzionu je mnoho různých možnosti stravování.Několik restaurací s českou,italskou a mezinárodní kuchyni, hospůdky,venkovni retaurace ,vinárny,cukrárna,kavárny s venkovním sezením.

Celoroční aktivity

Poskytujeme ubytovani celoročně pro jednotlivce,páry,rodiny s dětmi,služební cesty,kongresy,výstavy a semináře. Poskytujeme take dloudobé pobyty za nizské ceny. Zajišťujeme intenzivni individuální jazykove pobyty v Londýně - angličtina,španělština,italština, framcouzština, řectina.

Celoroční ceny

450-700

Letní sezóna

360 - 700

Zimní sezóna

350 - 500

Mimo sezónu

350 - 500

Ceny stravování

snidane = 120

Slevy

deti do 3 let bez naroku na luzko=zdarma
deti do 10 let sleva 50 %
sleva za pobyt delsi nez 5 noci 15 %-20%
rodinne slevy - dohodou

Doplňující informace o ubytování a cenách

svatky = +25% k zakladni cene


Kontakt Villa Adam Villa Adam levné ubytování Praha kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti