Ubytovna Novodvorská

Novodvorská 435/153, Praha
Kapacita: 184 osob
Cena: 156 - 220 Kč
min. delka 1 denNaše společnost otevřela možnost ubytování na Ubytovně Novodvorská. Na této ubytovně pod hlavičkou naší společnosti K.P.Servis Praha s.r.o. Ubytovna Novodvorská se nachází v lokalitě Praha 4, v místě s vynikající příjezdovou dostupností, poblíž hlavních dopravních tepen. Zároveň disponuje návazností na spojení městskou hromadnou dopravou do centra města. Vše v dosahu 10min.

Umístění a dostupnost objektu

Ubytovna Novodvorská se nachází na adrese Novodvorská 435/153,Praha 4 - Lhotka . Městská hromadná doprava - Metrem trasa C do stanice Kačerov nebo trasa B do stanice Smíchovské nádraží. Dále pak autobusem číslo 106 nebo 196 jedoucím z Kačerova do zastávky Sídliště Novodvorská, nebo autobusem číslo 196 nebo 197 jedoucím ze Smíchovského nádraží do zastávky Jílovská. Automobilem po Městském okruhu - Jižní spojce směrem ze Smíchova,sjezd z Jižní spojky u čerpací stanice OMV. Automobilem po Městském okruhu - Jižní spojce směrem od Brna, sjezd z Jižní spojky směr Krč.

Vybavení objektu

Ubytovna Novodvorská nabízí možnost ubytování ve standardních dvoulůžkových 21 pokojích, celkem 84 lůžek. Všechny pokoje mají nové sociální zařízení, vždy maximálně pro 3-4 osoby (WC, koupelna). Sociální zařízení slouží vždy pro dva pokoje.


Kontakt Ubytovna Novodvorská Ubytovna Novodvorská levné ubytování Praha kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti