Penzion Rohožník

Malešovská 1644, Praha
Kapacita: 80 osob
Cena: 460 - 1400 Kč
min. delka 1 denPenzion Rohožník nabízí výhodné ubytování v Praze, vhodné jak pro jednotlivce (studenti, pracující lidé, turisté ...) tak i pro různé firmy a jejich zaměstnance, sportovní a školní zájezdy a pod.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází v klidné a příjemné části Prahy 9, v ulici Malešovská 1642. Penzion nabízí dobré dopravní spojení s MHD kamkoliv po Praze. Zastávka autobusu je vzdálená pouze pár kroků od budovy. Využít můžete přímé spojení autobusem na metro Černý Most, metro Depo Hostivař, snadno se dopravíte také do nejbližšího obchodního centra Černý Most, do IKEI, nebo do nedalekého EUROPARKU Štěrboholy. Spojení do centra Prahy s MHD trvá celkem cca 40 minut. (autobus + metro).

Pokoje

K dispozici jsou 1 až 5-lůžkové pokoje s vlastním, samostatním sociálním zařízením a malou kuchyňkou. Pokoje jsou prostorné (28 m2), každý pokoj má vlastní balkon. K dispozici je také TV s kabelovou televizí a připojení na internet (Wi-Fi) přímo v pokoji.

Služby

- Internet (k dispozici Wi-Fi připojení zdarma přímo v pokojích). - Penzion má vlastní parkoviště (parkování zdarma). - Dobrá dostupnost - zastávka autobusu pouze 100 m od budovy, v blízkém okolí supermarket, restaurace, zdravotnické zařízení s lékárnou, banka s bankomatem, kadeřnictví, pošta, - Prádelna se sušárnou - Bezpečnost (penzion je nonstop střežen kamerovým systémem). - Příjemný a vstřícný personál. - nonstop recepce

Parkování

Penzion má vlastní, prostorné parkoviště. Parkování zdarma.

Stravování

Penzion Rohožník má k dispozici vlastní restauraci. Hosté si mohou objednat snídani za cenu 100,- Kč/den, případně zajít na oběd, nebo večeři.

Celoroční ceny

TYP POKOJE 1-3 nocí 4-15 nocí 16 a více nocí

1-lůžkový pokoj 580 Kč / noc 540 Kč / noc 460 Kč / noc
2-lůžkový pokoj 620 Kč / noc 600 Kč / noc 520 Kč / noc
3-lůžkový pokoj 880 Kč / noc 850 Kč / noc 750 Kč / noc
4-lůžkový pokoj 1150 Kč / noc 1100 Kč / noc 950 Kč / noc
Apartmán pro 5 osob 1400 Kč / noc 1280 Kč / noc 1050 Kč / noc

Ceny stravování

Penzion Rohožník má k dispozici vlastní restauraci. Hosté si mohou objednat snídani za cenu 100,- Kč/den, případně zajít na oběd, nebo večeři.

Slevy

Pro větší skupiny, zájezdy a pod. (10 a více osob) poskytujeme na ubytování slevy.


Kontakt Penzion Rohožník Penzion Rohožník levné ubytování Praha kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti