Penzion Na staré poště

Gotthardská 54/2, Praha
Kapacita: 14 osob
Cena: 1100 - 2250 Kč
min. delka 1 denRodinný penzion Na Staré Poště se nachází v klidné diplomatické čtvrti, v sousedství rezidenčních vil a zahraničních ambasád. Je vzdálen přibližně 15min chůze od Pražského hradu. Nabízí ubytování ve dvou a třílůžkových prostorných pokojích s vlastní koupelnou a s možností přistýlky. V ceně je zahrnuta snídaně a parkovací místo na uzavřeném parkovišti v objektu penzionu.

Umístění a dostupnost objektu

Ve vzdálenosti 50 metrů od penzionu začíná největší pražský park Stromovka a nedaleko nalezneme Letenské sady. Výhodou této polohy je i snadná dostupnost z historického centra Prahy i z mezinárodního letiště Ruzyně. Penzion je umístěn blízko stanice metra A Hradčanská, která je zároveň i zastávkou několika tramvají a autobusů.

Vybavení objektu

Pokoje nabízíme dvoulůžkové a třílůžkové, které jsou vybaveny vlastní koupelnou a TV. Pokoje jsou prostorné a velmi pěkně zařízené. Snídaně je kontinentální formou a v ceně je i parkování a WiFi zdarma. Psi jsou zde dovoleni, recepce je nonstop a platby jsou pouze v hotovosti. V sousedství je malý obchod a restaurace Na slamníku. Maximální kapacita je 14 osob.

Parkování

Možnost parkování je v uzavřeném dvoře.

Stravování

V ceně pokoje je zahrnuta snídaně. Jiné stravování neposkytujeme.


Kontakt Penzion Na staré poště Penzion Na staré poště levné ubytování Praha kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti