Penzion a Restaurace Šimanda

Šimanovská 47, Praha
Kapacita: 42 osob
Cena: 500 - 880 Kč
min. delka 1 denNáš Penzion a Restaurace Šimanda se nachází v klidné vilové části Prahy 9, Kyje s krásným výhledem na Kyjský rybník ( v létě z venkovní zahrádky) a starou kyjskou zástavbu. Svoji polohou zaručuje klidné a ničím nerušené ubytování, příijemnou restauraci s širokou kvalitou jídel a nápojů. Nabízíme levné a výhodné skupinové ubytování, krátkodobé i dlouhodobé ubytování pro firmy i jednotlivce, školy, sportovce i skupiny. Parkoviště vlastní u penzionu zdarma. Levné ubytování v Penzionu Šimanda je ideálním poměrem ceny a kvality poskytovaného ubytování včetně služeb.

Umístění a dostupnost objektu

Doprava k penzionu je bezproblémová. Je tu zajištěna doprava MHD, a to ze stanice metra B Rajská zahrada, autobusem č. 181, 110. Výhodná je doprava vlaková, stále ještě v rámci pražské integrované dopravy (PID) se pohodlně dostanete do centra během 10ti minut ze zastávky Praha-Kyje, u níž náš penzion sídlí. Samozřejmě i automobilovou dopravou je pohodlná cesta, 5 minut od ulice Chlumecká se nachází výpadovka na Mladou Boleslav. K penzionu patří vlastní parkoviště, které je hostům k dispozici zdarma.

Vybavení objektu

Nově zrekonstruovaný a zařízený Penzion Šimanda Vám nabízí kvalitní, čisté a levné ubytování hotelového typu v klidné, vilové části Prahy 9- Kyje ve dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích. Ve většině pokojů jsou k dispozici také přistýlky. Dále k penzionu patří restaurace se zahrádkou s výhledem na rybník a také multifunkční sál pro kulturní, společenské a firemní akce, oslavy, svatební hostiny a plesy. Nacházejí se zde parkovací místa zdarma.

Pokoje

Levné ubytování v Penzionu Šimanda Vám poskytuje na každém pokoji vlastní sociální zařízení ( sprchový kout, WC, umyvadlo), na patře společnou kuchyňku, Wi-Fi a TV zdarma a také pevný internet v recepci zdarma. K většině pokojů patří balkon s nádherným výhledem na Kyjský rybník.

Parkování

Parkoviště vlastní u penzionu zdarma.

Stravování

Penzion poskytuje snídaně v ceně 100,-Kč, možno je objednat při příjezdu v recepci. Dále naše Plzeňská restaurace s kapacitou 42 míst a letní zahrádka s kapacitou 40 míst Vám nabídne širokou nabídku nápojů, čepovaných piv a výbornou českou hotovkovou i minutkovou kuchyni s nabídkou národních a regionálních jídel a specialit z lávového grilu.

Letní aktivity

Kyjský rybník, u něhož náš penzion sídlí, je vhodným a ideálním místem pro všechny zájemce o rybolov. Nedaleká jsou také golfová hřiště a plavecký bazén.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Veškerá občanská vybavenost v místě, nákupní a zábavní středisko CENTRUM ČERNÝ MOST ( 3000m), v blízkosti kino, sportoviště, plavecký bazén, golfová hřiště, možnost rybaření přímo u penzionu. Ve všech pokojích a společných prostorách penzionu platí zákaz kouření (kouření je možné v restauraci). Další informace Vám rádi poskytneme na tel. 22 22 33 999 nebo využijte rezervační formulář na našich stránkách

Celoroční ceny

dvoulůžkový pokoj- 880,-Kč
dvoulůžkový pokoj- jedna osoba- 500,-Kč
třílůžkový pokoj- VIP 1500,-Kč
čtyřlůžkový pokoj- 1640,-Kč


Ceny stravování

Možno si snídaně v ceně 100,- Kč přiobjednat při příjezdu v recepci.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Poskytujeme možnost přistýlky ve většině pokojů v ceně 250,- Kč.


Kontakt Penzion a Restaurace Šimanda Penzion a Restaurace Šimanda levné ubytování Praha kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti