Pension Frýdl

Na Hlavní 23, Praha
Kapacita: 52 osob
Cena: 500 - 1000 Kč
min. delka 1 denPenzion, dnes již spíše podle počtu pokojů a kvality nabízených služeb rodinný hotel , patří mezi známé a zavedené penziony resp. rodinné hotely v Praze.Rádi Vás uvítáme a věříme, že se budete u nás cítit jako doma.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází na severním okraji Prahy v městské části Praha 8- Březiněves mezi rodinnými domy v zahradách asi 500m od sjezdu z dálnice D 8 ( E 55).Tato výhodná poloha umožňuje se velice rychle během 10 min. dostat autem do centra. Ve vzdálenosti pouhých 50m od penzionu je zastávka autobusu MHD číslo 103, který jede do stanice metra C-Ládví.

Vybavení objektu

Pension je umístěn ve velké zahradě s parkovou úpravou, v jednom z objektů je stylová restaurace Zelený dvůr s posezením v zahradě. Na zahradě je altán a gril.Celková kapacita penzionu je 16 pokojů, z toho jsou 4 apartmány ( 2 pokoje s jednou koupelnou), maximální lůžková kapacita je 52 lůžek. Restaurace má 50 míst a 30 na letní zahrádce.

Pokoje

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou , WC, umyvadlem. Jsou vybaveny TV/ SAT. Některé z pokojů mají balkon, dva apartmány a jeden dvoulůžkový pokoj krb.

Služby

Poskytujeme ubytování vhodné pro obchodní i turistickou klientelu. V ceně ubytování jsou snídaně, nabízíme možnost celodenního stravování. Pořádáme různé soukromé oslavy a firemní akce, rauty, grilování... Poskytujeme zdarma Wi-fi připojení na internet.

Parkování

Absolutně bezpečné parkování pro naše hosty je v uzavřeném objektu penzionu a je v ceně ubytování.

Stravování

Nabízíme celodenní stravování v naší restauraci ( snídaně, obědy, večeře), kde je široká nabídka z jídel české i mezinárodní kuchyně. Nabízíme pořádání rautů, grilování, různých soukromých i firemních oslav.

Letní aktivity

Pořádáme grilování na zahradě penzionu. Ve sportovním areálu cca 300m od penziomu je koupaliště s občerstvením a hřištěm na plážový volejbal.

Celoroční aktivity

Naše restaurace pořádá dny italcké, ruské, španělské, řecké, mexické... kuchyně, dny specialit z ryb , zvěřinové hody ap.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ve vzdálenosti 300m od penzionu je sportovní areál s výceúčelovým hřištěm, fitcentrem se soláriem a venkovním koupalištěm. Ve vzdálenosti 3 km je velké nákupní centrum Tesco- Letňany s multikinem, bazénem a sportovní halou.

Celoroční ceny

jednolůžkový pokoj - 1000,-Kč/ osoba/ den
dvoulůžkový pokoj- 700,-Kč/ osoba/den
třílůžkový pokoj- 600,-Kč/ osoba/ den
apartmán- 2400,-Kč / 4 osoby/den
apartmán- 2800,-Kč/ 5 osob/ den

Ceny stravování

snídaně-90,-Kč v ceně ubytování
obědy- polední menu- 89,-Kč
jídla z jídleního lístku - 90,-280,-Kč

Slevy

děti od 0-2 roky zdarma


Kontakt Pension Frýdl Pension Frýdl levné ubytování Praha kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti