Hotel Silenzio

Na Karlovce 2565/1b, Praha
Kapacita: 50 osob
Cena: 50 - 160 EUR
min. delka 1 denOáza klidu, která je situována v zeleni, přitom nedaleko od všeho důležitého-historických památek, letiště a nákupních možností. Hotel je vhodný jak pro business, tak i pro turistickou klientelu. Vlastní parkoviště a internet zdarma.

Umístění a dostupnost objektu

Nový čtyřhvězdičkový Hotel Silenzio se nachází na jižním svahu legendární pražské čtvrti Hanspaulka, která se vyznačuje moderním pojetím funkcionalistické architektury 20.století. O výjimečnosti lokality svědčí impozantní prvorepublikové vily, zajímavé funkcionalistické rodinné domy, ambasády, zahraniční firmy a vysoké školy. Tato oblast má i největší podíl zeleně ze všech městských částí. Blízko je metro a mezinárodní letiště Ruzyně, Přažský hrad, kláštery, paláce, Loreta ale i parky Stromovka, Ladronka a Šárka.

Vybavení objektu

Tento pražský hotel nabízí vysoký standard ubytování a servis. Budova, nábytek či předměty ve stylu funkcionalismu jsou navrženy tak, aby co nejlépe plnily svou funkci. Vyznačuje se účelností a přímočarostí, světlem, kvalitním materiálem a ladnými křivkami. Hotel je vhodný jak pro obchodní tak i pro turistickou klientelu putující po pražských uličkách. Všechny pokoje a apartmenty jsou vybaveny moderním a pohodlným nábytkem a zařízením včetně mezinárodní satelitní TV a Pay TV, klimatizací, minibarem, sejfem a vysokorychlostním připojením na internet (WI-FI).

Pokoje

Hotel má nekuřácké pokoje a jeden z pokojů je upraven pro hendikepované hosty s bezbariérovým přístupem.

Služby

Hotel nabízí služby také jako business hotel. Klienti mají možnost si pronajmout konferenční místnost pro firemní i soukromé akce. Náš tým může zorganizovat klientům meeting od začátku příjezdu až do konce včetně transportu, prohlídky Prahy, atrakcí, teambuilding a catering. Pro hosty můžeme zařídit individuální i skupinový guide service a zábavní představení.

Parkování

Součástí hotelu je také venkovní uzavřené parkoviště. Hotelový car service lze objednat z letiště i na letiště. Jenom pár minut je to k zastávce městské dopravy a na metro.


Kontakt Hotel Silenzio Hotel Silenzio levné ubytování Praha kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti