Hotel Otakar

Otakarova 287/3, Praha
Kapacita: 99 osob
Cena: 1000 - 5000 Kč
min. delka 1 denHezký, útulný, rodinný hotel v historické budově, blízko historického centra Prahy. Hotel Otakar se nachází v klidné časti na rozhraní Prahy 4 a Prahy 2 Jeho poloha je velmi výhodná nejen pro turisty, tak také pro klienty, kteří jedou navštívit kongresové centru.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel Otakar je od centra města vzdálen pouhých 10 minu jízdy tramvají, kterou se dostane na Václavské náměstí, nebo k jakékoliv známé turistické atrakci. - z Hlavního nádraží tramvají č.24 (zastávka Jindřišská) přímo do hotelu - z nádraží Holešovice metrem C na I.P. Pavlova, pak tramvají č. 6 nebo 11 - z autobusového nádraží Florenc – tramvají č.24 - po dálnici D1 z Vídně – exit Nusle (Táborská ulice) - možnost objednat taxi z letiště - cena 650,-Kč - tramvají z historické části Prahy 6,7,24 (zastávka Otakarova) tramvají č. 11,18 ( Náměstí bratří Synků)

Vybavení objektu

Hotel Otakar nabízí : Lobby bar – otevřen 24 hodin – alko i nealko nápoje, káva, toasty, sladkosti …. Lobby bar s velkou LCD televizí Klimatizace - za poplatek Wifi připojení – ZDARMA – v celém hotelu Internetový koutek Výtah Trezor na recepci Snídanová místnost Některé pokoje s terasou Menší zvířata jsou povoleny za poplatek Kulečník Parkoviště před hotelem zdarma Hlídané parkoviště – cca 2 minuty od hotelu za menší poplatek Tramvajové linky (č. 6,7,11,18,24) 10minut od centra

Pokoje

41 pokojů, které nabízejí - Wi-fi, TV se satelitním přijmem, každý pokoj s vlastním sociálním zařízením, sprchový kout, fén, postel, stůl + židle, křeslo ….

Služby

Klimatizace - za poplatek Wifi připojení – ZDARMA – v celém hotelu Internetový koutek Kulečník Parkoviště před hotelem zdarma Hlídané parkoviště – cca 2 minuty od hotelu za menší poplatek Tramvajové linky (č. 6,7,11,18,24) 10minut od centra

Parkování

zdarma - před hotelem (na ulici) hlídané - areál Vinařských závodů za poplatek

Stravování

snídaně - 8:00 - 10:00


Kontakt Hotel Otakar Hotel Otakar levné ubytování Praha kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti