Hotel Michle

Nuselska 214/124, Praha
Kapacita: 72 osob
Cena: 425 - 850 Kč
min. delka 1 denHotel Michle, dříve Luka, byl uveden do provozu roku 1911. V padesátých letech 20. století byl komunistickým režimem znárodněn a v únoru roku 1991 opět vrácen původnímu majiteli. V průběhu minulých let zde byla provedena celková rekonstrukce. Hotel je vzdálen pouhých 15 minut tramvají od centra a leží v klidné oblasti Prahy, proto je vyhledáván jak staršími lidmi, tak i rodinami s dětmi. V hotelu Michle naleznete 31 pokojů (54 pevných lůžek a 17 přistýlek). Pro slavnostní příležitosti může posloužit salonek o kapacitě 50 míst. K dispozici je též hotelová restaurace. Nabízíme příjemné ubytování v celkem 31 pokojích - jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC a televizí se satelitem. Zdarma Vás ubytujeme i s Vaším čtyřnohým miláčkem. Bezplatné připojení k internetu pomocí WI-FI je samozřejmostí.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel je vzdálen pouhých 15 minut tramvají od centra města - Václavské náměstí, stanice Muzeum. Nejbližší stanice metra (linka C) Pankrác nebo Kačerov - pouze 6 minut jízdy autobusem od hotelu. Zastávka MHD Michelská - tram 11, autobus 106, 124, 139, 150 a 188

Vybavení objektu

Wi-fi připojení na internet. Výtah. Nově je v hotelu otevřeno kadeřnictví a Café Bar

Pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC a televizí se satelitem. Zdarma Vás ubytujeme i s Vaším čtyřnohým miláčkem. Bezplatné připojení k internetu pomocí WI-FI je samozřejmostí. Na vyžádání recepce zapůjčí na pokoj fén či žehličku.

Služby

Recepce 24 hodin. Wi -fi připojení na internet zdarma. Kafé bar + kadeřnictví přímo v hotelu.

Parkování

Neomezené na ulici přímo před hotelem

Stravování

Snídaně je formou teplého a studeného bufetu

Celoroční ceny

1/1 850,-Kč/pokoj/noc
1/2 1.100,-Kč/pokoj/noc
1/3 1.350,-Kč/pokoj/noc
1/4 1.700,-Kč/pokoj/noc


Kontakt Hotel Michle Hotel Michle levné ubytování Praha kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti