Hotel Meritum

Staré nám. 14/8, Praha
Kapacita: 100 osob
KcModerní hotel Meritum je umístěný mezi mezinárodním letištěm Praha Ruzyně a centrem Prahy, v klidné části Prahy 6, pohodlně dostupný hostům cestujícím letadlem tak automobilem. Hotel je vhodný pro tranzitní ubytování, obchodní cesty, turisty, krátkodobé pobyty i na dovolenou v Praze. Příjemné pokoje mají vlastní WC, sprchou, ledničkou, telefon, TV+Sat a jsou zabezpečeny moderním protipožárním systémem. Je k dispozici uzavřené, nonstop monitorované parkoviště, hotelová garáž, 2x výtah, lobby bar, směnárna, WiFi připojení internetu zdarma. Součástí hotelového komplexu je stylová restaurace U Rychtáře, která se nachází v památkově chráněném objektu Kubrova statku ze 16. století. Nabízí speciality české i mezinárodní kuchyně a široký sortiment kvalitních vín z celého světa. Hosté mohou využít služeb tří samostatně oddělených salonků. V letních měsících je součástí příjemného posezení také venkovní zahrádka.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel je ideálně umístěn na přístupových trasách od dálnice D5 ( Německo, Plzeň ), silnice na Karlovy Vary a mezinárodní letiště Ruzyně, v blízkosti Pražského dálničního okruhu . Z letiště do hotelu Meritum je 5.4 km.

Parkování

V areálu hotelu Meritum je k dispozii monitorované parkoviště pro 20 a nemonitorované parkoviště pro 20 dalších osobních automobilů. Monitorované parkoviště je zajištěno kamerovým systémem. Hotelová garáž, kde je možné parkovat po dohodě. Markovací místa pro 2 autobusy

Stravování

Součástí hotelového komplexu Meritum, blízko mezinárodního letiště Praha Ruzyně, je stylová restaurace U Rychtáře v památkově chráněném objektu Kubrova statku ze 16. století. Nabízí speciality české i mezinárodní kuchyně a široký sortiment kvalitních vín z celého světa. Hosté mohou využít služeb tří samostatně oddělených salonků. V letních měsících je součástí příjemného posezení také venkovní zahrádka. K dispozici je monitorované parkoviště, WiFi připojení. Prostory jsou vhodné pro semináře, konference, kurzy, firemní akce, obchodní jednání, svatby a jiné společenské akce.


Kontakt Hotel Meritum Hotel Meritum levné ubytování Praha kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti